Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hónapokkal a megcsalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokkal a megcsalás után is szeretem és hiányzik. Van esély újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Én csaltam meg az akkori páromat, aki emiatt szakított is. Nagyon megbántam és szeretném visszakapni, mert szeretém és hiányzik. Sose nem tenném meg ezt újra se mással, se vele. Azóta lezártam a dolgaimat, nem ismerkedem és nem beszélek más férfiakkal. Megpróbáljak vele beszélni szerintetek az érzéseimről? Szerintem még ő sem lépett tovább..

2018. okt. 6. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudsz vele kontaktba lépni? Mert ha letiltott azóta, meg nem reagál semmi üzenetedre, eléggé esélytelen.
2018. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgozunk. De egyebkent persze, fel tudom venni vele a kapcsolatot.
2018. okt. 6. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl. nem lenne esèlyed, de van, akiknek ez belefér, és együtt maradnak megcsalás után. De ha szakított emiatt a srác, akkor ne nagyon reménykedj szerintem.
2018. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl. nem lenne esèlyed, de van, akiknek ez belefér, és együtt maradnak megcsalás után. De ha szakított emiatt a srác, akkor ne nagyon reménykedj szerintem. A közös munkahely azért is gáz ebben a helyzetben, mert biztos mondta kollegáknak, hogy miért szakított. Nem hiszem, hogy felvállalná előttük, hogy ilyen lánnyal van együtt, aki megcsalta. Tuti beszólogatnának neki.
2018. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd békén a srácot. Ha valaha szeretted és kicsit tisztelet még maradt iránta akkor hagyjad, hogy egy olyan párkapcsolata legyen amelyben megbecsülik és nem csalják meg.

Ezt művelte velem a menyasszonyom is, utána ő is mindent megígért és könyörgött. Nemsokára ismét megcsalt. Csak tovább tartott az amúgy is értelmetlen kapcsolat. Utána az új kapcsolatomban már nincs ilyen, minden rendben van.

2018. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már nem tudnék bízni benned, akármit is ígérsz és teszel.Jó nagy lúzer lesz, ha újrakezdi veled.A véredben van a megcsalás, egy idő múlva szintén így fogod a felmerülő problémákat "megoldani".Nem hiszek az őszinte megbánásban.Ne áltadd magad, hajlamos vagy rá, ha nem lennél, akkor egyszer sem teszed meg bármire is fogod.
2018. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-massal értek egyet.


De úgy tűnik neked ez csak akkor fog leesni és akkor fogsz tudni továbblépni ha ő a szemedbe mondja, hogy NEM!

2018. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Vázát csak egyszer lehet eltörni. Ne csodálkozz, ha ezek után nem bízik meg benned.

Miért adjon neked második esélyt? Hogy aztán újra palira vedd és más karjában keresd a boldogságot?

Nó, nó, nó, never!

2018. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!