Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtilthatom, hogy beszéljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtilthatom, hogy beszéljen vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3éve vagyunk együtt barátommal. Idén nyáron messengeren flörtölt egy lánnyal,de konkrét megcsalás nem történt,inkább csak ilyen érzelmi alapon.

Mikor ez kiderült,majdnem szakítottunk,de megígérte,hogy soha többet nem beszél vele,amúgy is akkor ismerte meg kb egy hónapja.

Azonban multkor láttam,hogy még most is beszél vele,állítása alapján csak a sulirol,mindennapokról,de nekem ez borzasztóan rosszul esik.

Megkértem rá,hogy többet ne beszéljen vele,de ezt nem érti meg.

Azt mondta akkor én se beszélgessek az egyik fiúbarátommal,merthogy ez ugyanaz a szituáció. Holott azzal a barátommal én soha nem flörtöltem,sőt,az egyik barátnőmbe szerelmes a srác.

Barátom szerint nem tilthatom meg,hogy ő kivel beszéljen. Mondtam,hogy így nem tudok bízni benne,ha nem fontos neki a lány,akkor miért érzi szükségét ennek stb,de nem érti meg.

Szerintetek jogos megtiltani a dolgot,túlreagálom,és tényleg ne szóljak bele kivel beszél,akkor is ha ismerem az előzményeket?

Köszi!


2018. okt. 7. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A támadás jó védekezés,mit ne mondjak.Azt mondanám neki,hogy Drágám,tudod mit ? Nyugodtan cseverésszél csak,de innentől kezdve mint szingli pasi teheted,ugyanis le is út fel is út ha ekkora gyökér vagy és nem érted meg amit mondok.
2018. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan igy, ahogy az egyes mondja. Nem veletlenul nem all le a beszelgetessel sajnos.
2018. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha adott ra okot (mar pedig adott), akkor jogosan kerheted meg ra. Majd par honap mulva azon akad ki, hogy mit kepzelsz magadrol, hogy megtiltod hogy szexeljen vele. 😄
2018. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem tilthatod meg, mert felnőtt ember, de eldöntheted, hogy te ezt elfogadod-e így, vagy inkább szakítasz.
2018. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem tilthatod meg sajnos. Bár bennem felmerült hogy magától miért nem jut eszébe hogy nem beszél azzal a lánnyal többet ennyi a minimum amit megtehet, de hát még neki áll feljebb...
2018. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Exem csinálta ugyanezt, később már a seggét fogdosta a csajnak munkaidőben. Rakd ki a mocskot még nem ő teszi meg veled.
2018. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Mintha a sajt sztorimat olvasnám. Megpróbálhatod tiltani, nyilván a tiltott gyümölcs édesebb, ki fog hágni.

Azzal érsz el igazán sikert, ha útjára ereszted és keresel egy megbízható párt.



29N

2018. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

A párod semmibe veszi az érzéseidet.

Nálunk is volt hasonló szitu, egy vita után elment bulizni, a csaj a párom haverjára kattant rá, de mivel ő pattintotta, rászállt páromra. Annyi lett belőle, hogy Facebookon ismerősnek jelölte, és pár szót beszélgettek. (biztos infó, párom mutatta meg az üzeneteket, itt pár napos mosoly szünet volt köztünk, de ő megakarta menteni a kapcsolatunkat minden áron). A lényeg, hogy közöttük sem volt semmi, viszont megkértem páromat, hogy tiltsák le. Előttem minden szó nélkül tiltotta. Szerintem simán kiderül mennyire is fontos neki a kapcsolatotok.

Ha ott és akkor nem tiltja le, szakítok. Nekem nem fér bele, ha figyelmen kívül tartják az érzéseimet. Ha ennyire s e vagyok fontos, keresek olyat, akinek csak és kizárólag én kellek. Minden értelemben.

2018. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Megtiltani nem lehet, de az előzmények után teljesen jogos elvárás, hogy ne beszéljenek. Ha őt ez nem érdekli, akkor nem becsül téged, nem is érdemli meg, hogy bízz benne.


Az én volt feleségem ettől tovább ment, viszonya volt. Mikor kiderült, én szerettem volna helyrehozni a dolgunkat, ő meg őrlődött, hogy kit válasszon, bizonytalan volt. Mondtam, az nem működik, hogy két vasat tart a tűzbe, vagy ő, vagy én. Amíg a szeretőjét nem teszi lapátra, addig nincs mit helyrehozni. Ha ez megtörtént, akkor meg lehet próbálni, és vagy sikerül, vagy nem. De alap elvárásom volt, hogy akkor minden kapcsolatot meg kell szakítania a szeretővel, se telefon, se facebook, se egyéb kommunikáció. Ő ezt nem bírta ki, tovább csinálta titokban. Részemről itt lett vége a történetnek. Ha fontosabb a másikkal való "kommunikáció" (meg ki tudja még mi más is ...), akkor nincs értelme folytatni a kapcsolatot.

2018. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,megnyugodtam!

Barátommal az a baj,hogy ő csak az én hisztimnek fogja fel a dolgot,merthogy ő nem is flörtölt,holott olyanokat írogatott a lánynak,hogy kár hogy nem találkoztak hamarabb,neki van a legszebb szeme,alakja,stb...tehát nálam már erősen flörtkategória.

2018. okt. 8. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!