Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátók erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátók erre? Lehet nem volt szép tőlem de szerintem akkor sem kellene így beszéljen velem. Másnál is van hogy így beszél a párja? 21. L

Figyelt kérdés

Tegnap este vendégségbe voltunk a párommal a rokonaimnál meg kért az unoka tesóm hogy maradjunk segíteni úgy is volt egész hajnali 3ig ott voltunk segítettem

Ma még fel jöttek és itt voltak egész sokáig én meg már 23.00 kor nagyon álmos voltam ahogy az öcsém is be feküdtunk az ágyba és nekem is picit le ragadtak a szemeim erre a párom oda szól hogy kelsz fel mindjárt te szemtelen mit alszol ha vendégeid vannak te r*hadék!!

Erre a sógornőm elkezd nevetni.

De hisz ők csak a tv előtt játszanak én meg fáradt voltam.



#együttélés #vendég #Szóbelisértegetés
2018. ápr. 2. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Most mentek haza kb 10 perce
2018. ápr. 2. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:
és ezt te eltűröd?? szép...
2018. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más szituációban, de igen, volt hogy csúnyán beszéltek már velem. Nem is tartott sokáig a kapcsolat :)
2018. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben se azt nem értem hogy a rokonaid miért tartottak ott segíteni hajnali háromig, se azt hogy miután tudták hogy miattuk hulla fáradt vagy, miért jelentek meg ma is és maradtak késő estig, se azt hogy amikor te már látványosan lefekvéshez készültél miért nem vették a lapot és takarodtak haza, főleg hogy ha jól értem váratlan látogatás volt, se azt hogy a párod miért tapló, se azt hogy te miért vagy vele.
2018. ápr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 mindent leírt.


Szerintem, napi kamukerdes egyébként :D

2018. ápr. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem napi kérdés ez az igazság.

Nem akartam haza küldeni őket hisz látták hogy álmos vagyok..

De nem zavarta őket.

Akkor mit tehetem volna?

Segíteni azért segítettem mert bár kinek segítek mivel én fiatalabb vagyok és az ünnepre készültek.

2018. ápr. 2. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az biztos hogy én ezt senkitől nem tűrném el.

A helyedben egy ilyentől megszabadulnék , ki tudja a jövőben mivel fog neked "kedveskedni".

2018. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!