Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik! Miért kezd ki valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért kezd ki valaki, aki kapcsolatban él, egy másik nővel? Ha nem is akarja otthagyni/megcsalni a párját?

Figyelt kérdés

Erre mi az értelmes magyarázat?

Cserkészösztön? Sz*r a kapcsolat? Érezni akarjátok, hogy még mindig kívánatosak vagytok? Akinek van egy csepp érzelmi intelligenciája, az nem látja be, hogy mennyire rohadt dolog ez azzal szemben, akivel kikezd? Meg a barátnőjével szemben is?



2018. okt. 14. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem saját tapasztalat,hanem emberismeret:


Az ilyen férfiak azt hajszolják, amitől férfinak érzik magukat,de mihelyt megszerzik pl. a kiszemelt csajt/nőt, előbb utóbb ráunnak.


Mondjuk azért a nők se sokkal maradnak le a témában.

2018. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Mert nem vagyok monogám. Ezt tudja a barátnőm is.. így nem is probléma számára, hiszen ő is szexel mással.


Aki pedig felszedek annak megmondom, hogy csak kalandot keresek ne számítson másra.


Amúgy fordítsd meg a kérdést.. miért az az alap, hogy aki kapcsolatban él az nem kacsintgat kifelé miközben fantáziálgat másokról?

2018. okt. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

a barátnő nem tud róla, akivel meg kikezd, az meg így járt. :D

Pláne ha ilyen hisztérika.

2018. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
20 éve nyitottvan élünk,tiszta lapokkal az elejétől,nem ugy mint a sok monogámiát hazudó félre kuró.
2018. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

4#

És annyira izgalmas az életed, hogy amíg férjed sorra dugja a nőket, te a gyakorin bizonygatod reggeltől estig, hogy milyen jó is ez neked, hogy tudsz is róla.

2018. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
A no is kereshet kalandot, en sosem vagytam arra, hogy a szeretom tobb legyen, mint amit a szo jelent. Maradjon meg a kapcsolataban, csak nehany szep orat toltson velem.
2018. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

5-ös: a 4-es - veled ellentétben - tudja hogy miről beszél! (akár tetszik, akár nem!)

Mi is nyitottan élünk már több mint tíz éve, és jókat röhögünk rajtatok, akik azt hiszitek hogy a hűség az szerzett jog, és ez a tisztesség és bizalom alapja...

Hát a büdös túrót!

Én mindig tudom, hogy mit csinál a párom, de te csak azt szeretnéd hinni, hogy a tiéd semmit...

Mi 10 éve szembesültünk azzal, hogy a monogám kapcsolat tisztességesen nem működtethető!

2018. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

4#


És annyira izgalmas az életed, hogy amíg férjed sorra dugja a nőket, te a gyakorin bizonygatod reggeltől estig, hogy milyen jó is ez neked, hogy tudsz is róla.


Mi legalább tudjuk h a másik mit csinál ahogy elozo irja,és én is szoktam kalandozni vannak hosszutávu szeretőink is,sokkal nyitottabb boldogabb tartosabb bizalmibb mint az ugyse kur félre a párom soha musor aztán jon a sokk h 10 év után lelép,tőlem nem lép le 20 után se vajon miért..

2018. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem van az ismerős körömbe egy pasi aki ilyen kapcsolatban élt! Azért élt így mert nem volt szerelmes! Ő mondta hogy nem érdekelte hányan csinálják meg a feleségét! Csak mikor a kalandból megismert egy lányt, na akkor fordult benne valami! Azzal a lánnyal már nem volt nyitott kapcsolat hisz szerette! Nem tudta volna elviselni hogy más hozzá érjen! Persze elvált a feleségétől és elvette a csajt. Babájuk is van és esze ágában sincs megcsalni! Én nem dicsekednék hogy a pasim enged másnak d.gni mert akkor az nem szeret csak van egy h.lye aki ezt lenyeli neki hogy félre megy de otthon megvan a kaja, van egy biztonság és ennyi! De ti tudjátok! :)
2018. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9- köszi a tanmesét, Isten éltesse a főszereplőjét.

És most meséld el azt is, hogy a te főszereplőd hány "szent és hűséges" férjezett asszony testét kapta meg?

Mert hogy egy ilyen műsorhoz kellenek ám nők is - nem is kis létszámban...

2018. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!