Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme belemenni egy szexuális kalandba ha komoly kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Mondjuk tapasztalatszerzés céljából,vagy elmondhatom m agamnak,hogy ő is megvolt 1szer. Sok időstől hallottam ,hogy a kínálkozó alkalmakat ki kell használni.(persze csak ha valamennyire tetszik az adott illető)
2018. okt. 15. 15:05
1 2
 11/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%
Ha lehetőség adódna párkapcsolatban, kihasználnám. Hűség? Semmit nem ér manapság.
2018. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy másnak mi mennyit ér - a kérdés az, hogy neked mi mennyit ér? Megéri feltenni a kapcsolatod (érzelmek, múlt, lehetséges jövő stb.) egy röpke numerára?


Nekem az a véleményem, hogy ha úgy érezném, hogy megéri, akkor az a kapcsolat nem sokat ér, de akkor meg már legyen annyi gerinced, hogy elengeded a másikat és nem alázod meg a háta mögött.

2018. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Megeri. Csak ügyesen kell csinalni. Amiről nem tud, az nem fáj.
2018. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Sorvadj el...
2018. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar, hogy a párod is így áll hozzá, ha csapják neki a szelet...


Én meg fordítva hallottam időstől, hogy nem éri meg. Miért nem kérdezed meg apádat/anyádat?

2018. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

#9 válaszoló nagyon jól le írta.

Én nőként mondom azt, hogy megéri.

Az elsőnél még volt büntudatom.

Azóta egyiknél se.

Csak tényleg jól kell kivitelezni és soha nem derül ki.

És amiről nem tud az nem fáj.

2018. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést is azért több oldalról lehetne boncolgatni, aki szeretne, tud is olvasgatni állásfoglalásokat a megcsalás témájában.


Van már több irány, ami az okokat fejtegeti.


Én minden esetre azt mondom, hogy sokkal jobb egy olyan kapcsolatban lenni, ahol a párod szexuális téren is kielégíti az igényeidet, vonzódsz hozzá évek után is. Ha én mindent megkapok a másiktól és tisztelem, kevésbé fog hajtani az, hogy azzal a másikkal is lefeküdjek. Minél kevésbé kapom meg azt amit szeretnék, azt fogom látni másokban, és annál nagyobb eséllyel is fogok előbb-utóbb engedni a kísértésnek.


Arról is volt már nagyon jó publikálás, hogy qrvára nem lettek boldogabbak az emberek ettől a fene nagy szabadságtól, hogy nyíltan lehet kb csalni, elválni, kapcsolatból kapcsolatba menni, nyitott kapcsolatba lenni, stb. Nincs az embernek semmiben hite, elvesztek az értékek ami régen célt adott nekik, ez pedig csak gyors kielégülést ad, de hosszú távon szorongást és frusztrációt, feszültséget teremt. De eddig már nem sokan jutnak el, hogy rájöjjenek, miért érzik rosszul magukat.

2018. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!