Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbántátok, hogy megcsaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbántátok, hogy megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Aki csal az sosem bánja meg de a vedekezés legjobb eszköze hogy még ő a dühös és saját maga által is elhitt álvalóságával lép tovább (pl nem volt az igazi a kapcsolat stb)


Az én exemnek annyi tartása sem volt hogy meghúzza magát az én társaságommal kezdett haverkodni...

2018. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
nem
2018. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Annak idején, egy régebbi kapcsolatban meg.

Aztán kiderült, hogy én Kismiska voltam a barátnőmhöz képest :D

2018. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ennek is, mint mindennek két oldala van. A szebbel kezdem.

Igen, és azóta sincs nap, hogy ne bánnám. Nem azért, mert eltoltam vele egy kapcsolatot, és nem a személye miatt, vagy amiatt, hogy szar volt bevallani - ezt ugyanis nem tettem. Azért, mert megbántottam, megaláztam és kijátszottam valakit, aki bízott bennem. Azóta sem tudom, hova lett akkor, arra a pár percre, amíg egy másik férfi csókolt a lelkiismeretem. Sosem fogom megbocsájtani magamnak.


És a csúfabb, de hasonlóan igaz oldala:

Egy részem tudja, hogy nem lett volna erőnk kiszállni abból a kapcsolatból valami drasztikus lórúgás nélkül. Gyávák, fiatalok és nagyon ostobák voltunk, ráadásul egyikünk sem volt épp topon konfliktuskezelés ügyben - mint ezt a mellékelt ábra mutatja. Egy részem tudja, hogy az, hogy egy félrecsattant csók után összeszedtem magam és szakítottam, több évnyi boldogtalanságtól mentett meg mindkettőnket. Így, sok év távlatában persze már egész máshogy csinálnám, de ugye utólag könnyű okosnak lenni.

2018. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
A megcsalások sem ok nélkül vannak. Valami nem működik és erre jó rájönni szerintem.
2018. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem, abszolut nem. Ma sem tennem maskepp.
2018. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Én sem bántam meg. Nem tudom valaha meg fogom e.
2018. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Hmm..

Nalam 10 evvel fiatalabb pasi, tobb eves kapcsolat, szex alig az sem valami jo, besokaltam mondtam h akkor megoldom maskent ... Azt mondta jo.

Szal nem tudom h ez megcsalas e de a szeretom isteni volt.

Az ex ex lett nem ezert hanem mert amugyis a veget jarta a kapcsolat addigra.

2018. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem bántam meg! de előtte volt agyalás rendesen.. majd megtörtént. bevallottam a férjemnek na ezt már inkább bánom. évek óta elhidegűlve szex nélkűl éltünk. válunk.. amit viszont szintén nem bánok!
2018. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!