Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek akik megcsaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek akik megcsaltátok a párotokat, azt miért tettétek? Mi volt az oka hogy elcsábultatok? Megbántátok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szívesen beszél erről senki, de engem nagyon érdekelne.

2017. szept. 8. 05:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nincs szex itthon. Nem, nem bántam meg.
2017. szept. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert ő is megcsalt és folyton hazudott. Nem vagyok rá büszke, de nem bántam meg.
2017. szept. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert már nagyon elhanyagolt a munkája miatt. Az előttem szólokkal ellentétben én nagyon megbántam. Azóta helyre jött a házasságunk.
2017. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

En meg banom,h meg nem tudtam lecserelni. Mindig kiderul vmi hazugsag. A munkahelyi tobb 100 db-os csapatepitos fotokon egysltalan nem szerepel egyik evben sem. Ez is fura. Meg kimaradozik ejszakara kb havi 2x.

Keves a heti 2 alkalom szex,amikor nalam alap lenne a minden napi szex.

N

2017. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem foglalkozott velem. 3 év alatt egy szál virágot nem adott nekem egy romantikus szava nem volt hozzám. Mondtam neki hogy ha ezt csinálja meg fogom csalni, akkor ezt nem gondoltam komolyan, és ő ezt is figyelmen kívűl hagyta. Majd jött egy srác akitől megkaptam azt a törődést amire vágytam. Megtörtént, majd elmondtam neki. Nem bántam meg mert nem pazaroltam az időmet tovább egy olyan emberre aki semmibe vett. De azután rá is jöttem hogy ez milyen kiba.szás ilyen esetben is. Azóta nem csaltam meg senkit és nem is akarok. Inkább szakítok.
2017. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

"Keves a heti 2 alkalom szex,amikor nalam alap lenne a minden napi szex. "

Hány éves vagy? Dolgozol te egyáltalán?

Azért a mindennapi szex nekem is sok lenne, pedig fiatal vagyok és foglalkozom a barátnőmmel. Egy nap a munka miatt annyira elfárad az ember, hogy vmikor ereje nincs már mozogni, nem hogy még szexelni is.

2017. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

A szex pont, hogy energiat ad es nem elvesz. Egy faraszto nap utan is jo osszebujni es hajra.


Persze mondjuk en szellemi munkat vegzek, igy fizikailag nem faradok el, de amig anno diakkent nyaron 12 orat dolgoztam szalag mellett, akkor is igy gondoltam.

2017. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#7


Az úgy nem èr, legurult mellè többliter redbull

2017. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

azért csaltam meg mert már rég nem égett a tűz közöttünk, ő volt az első és hajtott a kíváncsiság is milyen lehet mással. buliban megismertem egy srácot és már nem volt okom hűségesnek maradni hozzá. utána két hónappal szakítottunk. nem mondtam meg neki de ez volt az utolsó csepp és tudtam hogy már nincs jövőnk


22N

2017. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Bosszubol, mert megcsalt, es azt akartam tudja meg milyen erzes. Ra is jatszottam, mert en siman megmondtam h ffival megyek etterembe, randira. Mikor vegul lefekudtem a sraccal, na akkor romba dolt,konyorgott. Persze nem tanult bele, ugyanugy folytatta a kalandjait. Vegul nagy spkara, tul keson, de otthagytam. Azota olyan parom van aki megbecsul, soha nem titkolozik, foglalkozik velem.Egyikunk se lenne kepes megcsalnia masikat, meg gondolati szinten se.
2017. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!