Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennyire félre ismertem volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre ismertem volna? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kiderult, higy a barátnőm akivel hat éve együtt vagyunk találkozgat egy másik férfival. Csütörtöktől szombatig nála volt es szombaton csókolózás is történt. Tegnap egesz délután nem vette fel a telefont, bementem a munkahelyere este es ott voltak. Kiderult, hogy egy 25 evvel idosebb biztonsagi őr a személy. Teljesen öszetörtem, a pasinak állt feljebb es belecsavart a földbe.


Úgy kellett könyörögni barátnőmnek hogy legalább ma ne találkozzanak hogy munka utan rendesen tusjunk beszélgetni. Kérdeztem tőle, hogy mi ketten akkor hogyan állunk. Azt valaszolta nem tudja. De a pasi mar erzelmileg zsarolja hogy miért en vagyok a fontosabb... Azt állítja a lány hogy megmondta a fickonak, baratsagnal nem lehet tobb kozottuk. Ez a facebook beszelgeteseik alapjan hazugság l. Ilyen mondatok hangzanak el hogy 'ne siess ne rohanj', 'ne eszakoskodj varjuk ki mi alakul' stb.


Legjobb az egészben hogy egyutt lakunk alberletben par honapja es rament mindenem a kauciora meg a butorokra,illetve a kajat es a szorakozast is en fizetem neki csak a lakbert kell. Ezek utan nem tud valaszolni arra a kerdesre, hogy akkor valasszon. En kellek neki es ne talalkozzon ezzel a fickoval, vagy költözzön el en meg fizetem egyedul az albit, van penzem.


Teljesen osszetortem. Most is bogok a metron. Azt mondja a lány hogy en is hibas vagyok mert elhanyagoltam. Elismerem ez igaz. Most masoddiplomaztam es mellette dolgozom sokat. De szerintem ez nem egyenlő ilyen szintű kinzassal amit tole kaptam most. Teljesen nullan vagyok erzelmileg, anyagilag, testileg. Mit csináljak? Nagyon szeretnem kibeszelni ezt valakivel de nincsenek barataim. Nekem csak ő volt.


25/f



2018. okt. 17. 06:54
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
A kerdesben félre ismertem volnát szerettem volna írni.
2018. okt. 17. 06:56
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Ultimátum, kap 2-3 napot, hogy döntsön mit akar: téged vagy őt, köztes állapot nincs. Ha a másikat akarja, akkor szombaton már pakolhat, de minden cucc a tied, mert te fizetted.
2018. okt. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
24%
Nézd, az, hogy nincsenek barátaid, az is sok mindent elárul. Gondolom tőle vártad még azt is, amit alapból egy barát ad meg. Ez nem normális állapot. Most próbálj kicsit megnyugodni, hogy valamennyire reálisan láss. Ha a nő még nem feküdt le vele, az szerintem jó. Az, ami az üzenetben áll, az inkább alátámasztja azt, amit ő állít, megpróbálta a pasit leállítani szépen, de látszik, hogy nem megy. Szerintem a csaj sem akarja igazán az ürgét, csak törődésre vágyott. Ez még nem a világ vége. Tényleg le kéne ülni, és úgy végighallgatni őt, hogy közben ne kelljen félnie tőled, mert a félelem sok minden rosszat kihoz az emberből. Persze megteheted, hogy a sértett büszkeség vezet, az is egy megoldás.
2018. okt. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Én rögtön lezárnám a kapcsolatot. Nem elsősorban a másik pasi miatt, hanem azért mert megvezetett, és ha ez megtörtént, akkor újra meg fog történni. Plusz gusztustalan dolog, hogy áthárítja a felelősséget amikor azt mondja, hogy tulajdonképpen te tehetsz róla. Tökmindegy, hogy tehetsz-e róla, mert nem az a kérdés, hogy ki tehet róla, hanem, hogy mi legyen a kapcsolattal. Ha emellett egyedül is vagy, akkor ezzel durván támadja az önértékelésedet, visszaél a helyzeteddel, a jóindulatoddal. Egy ilyen emberre nem lehet számítani. Nálam ez eldöntené a dolgot.
2018. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Kib.asznám mint macskát sz.arni.
2018. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
13%

Én már rég megtanultam hasonló dolgokból, csak olyan nővel érdemes együtt lenni, akit nem szeretek, csak egyoldalú, ő szeret engem. Akkor nem lesz az ember kiszolgáltatott.

Biztonsági őr? A barátnőd, őt már kegyetlen nehezen fogja tudni levakarni magáról. Biztonsági őrnek, nem a kedves, széplelkű emberek mennek. Olyanok, akik alapból arrogánsak.

2018. okt. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom:

Szépen fogod a kislány cuccait, beviszed a munkahelyére, és zárat cserélsz. Jelezd a tulajnak, hogy zárcsere volt, és innentől egyedül te bérled, tehát módosítsátok a bérleti szerzödést, ha azon a lány is szerepel.

A facebookon írd ki, hogy albérlő társat keresel, fősulis FIÚ személyében. Így anyagilag jobban is kijössz, mint ezzel a lánnyal, minden költséget feleztek korrekt módon, bár egy plusz hűtőt érdemes beszereztetni az új sráccal, a konfliktusok elkerülése érdekében.

A terv megvan, úgyhogy irány zárat venni, vagy keress valakit, aki megcsinálja, ez az első, aztán szépen a többi sorban.


Az ilyen nőért sírni se érdemes, legyen a biztiőr bácsié, megérdemlik egymást!

A megcsalás sose jogos, és nem megoldás. Ha baja van, akkor szóljon, vagy szakítson. Egy kapcsolatban (főleg hosszú évek alatt) lehet olyan időszak, mint nincs rózsaszín vattacukor, csak fogat összeszorít és ki kell tartani. Az, hogy te most nem tudsz szétszakadni, pont ilyen. Hidd el: normàlis nő ilyenkor támogat. Nem átver.

Apropó àtverés... nem akarlak jobban lelombozni, de szerinted három napig nála aludt, és csak csókolóztak? Ne legyél ennyire naiv.

Egy kicsit találj magadra egyedül, nő nélkül, mert 6 év 25 évesen baromi hosszú idő. Tinikènt voltàl szingli utoljára. Ha elkezdesz egyből csajozni, meg dugni, csak több csalódásod lesz. Fújd ki magad előtte.


Ezt a lányt meg ne sajnáld. Magának keverte, lehet menni. Oldja meg. Gondolom, majd lakhat a biztiőr bàcsinál...

2018. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#2

Bennem is ez a megoldás él most legjobban, viszont olyan érzések is kavarognak bennem, hogy neki sincs hova mennie, és ha ezt választom, szinte biztos, hogy szenvedni fog nagyon vagy azt választja, hogy a pasihoz költözik (az vevő lenne rá), akkor meg én őrülök meg.


3#

Nem feküdtek le. Megpróbálok megnyugodni. Eddig az álltalad említedd "sértett" voltam, de ez már tegnap este átcsapott abba, hogy én vagyok igazából a hibás. Az esik a legrosszabbúl, hogy a hátam mögött ment ez, illetve úgy érzem, hogy ha még szakítunk is, akkor is megérdemlem, hogy a következő pár napban ne találkozzanak és ne beszéljenek. De a mai napot is csak könyörgés árán tudtam elérni.


4#

Igen, az egóm rendesen csorbult. Viszont ezt kár volt neki elmondanom, mivel azzal támadott, hogy akkor nem is ő a fontos, csak önző vagyok. Erre nem tudtam mit mondani. Nyílván sértettnek érzem magam, de nem akarom őt sem elveszíteni és szeretem. Az mondat második részét meg sem hallotta.


5#

A legdühösebb pillanataimban én is így érzem.


6#

Ez is egy megoldás lehet amit írsz. Bevallom őszintén, kicsit zavar, hogy egyáltalán ilyen emberrel szóba állt.


7#

Nagyon hajlok arra amit mondasz. De sajnálom azért őt is. Nem akarok neki rosszat. Tudom, most kicsit önzőnek kellene lennem, de ő meg pont azért támad, hogy én önző voltam a kapcsolatban, hogy nem foglalkoztam vele. Akkor most legyek még önzőbb, és egyből dobjam ki, vagy változzak meg hátha lenne esélyem? Nehéz kérdések ezek melyekre nem tudom a választ.

2018. okt. 17. 08:17
 9/43 A kérdező kommentje:
De ha valakinek van még tanácsa, esetleg saját hasonló élményét le szeretné írni, szívesen meghallgatnám.
2018. okt. 17. 08:48
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nőt, amilyen gyorsan csak tudod, küld el szépen.

Ez nem fog sem megváltozni, sem szeretni téged. Ez egy hazug ember.

Az ilyen sosem változik. Ráadásul aminek kitett téged, és hagyott téged, az meg gyomorforgató.


Én a helyedben már ma pakolnám össze a cuccait, és küldeném el.

2018. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!