Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Enyire félre ismertem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyire félre ismertem?

Figyelt kérdés

Tavaly össze jöttem egy nálam 15 ével fiatalabb lányal.Együtt dolgoztunk nyáron mimdent elmondtam neki magamrol nem volt elötte titkom.Mondtam hogy nem valami fényes környezetben élek sajnos.Azt mondta öt nem zavarja semmi nem érdekli mert belém szeretett.Hittem neki és össze jöttünk.Mimden csodás volt én is beleszerettem.Meg beszéltük hogy megyünk közös albiba hogy ha májusba végez a sulival és már ö is dolgozik.Anyira hittem a szavainak tul hiszékeny vagyok sajnos.Aztán valami hirtelen megváltozott szakitot velem hogy már nem szeret.Nagyon váratlanul ért a dolog.De megtudtam hogy pár nap mulva már pasija volt.Hát enyi megint.bedöltem és elvakitott a szerelem

Többet nem fordul elö nem fogok senki miatt mégegyszer igy szenvedni.Már nem hiszek a szavaknak.Minden bizalmam elszállt.


2018. jan. 30. 06:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit érnek csalódások. Majd túllépsz rajta. Hogy a kérdésre is válaszoljak igen félreismerted.

Ha még fiatal (márpedig gyanítom 20 év körüli talán alatti) akkor még csapongó. Kezdj komolyabb felnőtt nőkkel.

2018. jan. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
15 ev nem gondolod tul nagy korkulombseg? Nem gondolod, hogy mentalisan kisse elmaradtal az atlagtol?
2018. jan. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne kb a gyerekeddel kezdeni.
2018. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Aha. Szóval 1 azaz EGY nőben csalódtál ezért többé nem kezdesz kapcsolatba...GRATULÁLOK!
2018. jan. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meglátta a "helyes"írásodat.
2018. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
30 évesen 15 éves lánytól mit vártál?? Egy gyereket öl ne várj hűséget,becsületét,odaadást ,stb.. de még 20 éves nőtől se..
2018. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ki mondta, hogy 30 és 15 évesek? Egy 15 éves milyen sulival végez és dolgozik? Jézusom de buták egyesek...:D
2018. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Makd legközelebb olyan nővel ismerkedsz, aki korban illik hozzád. Nyilván a lány talált egy fiatalabb srácot, akivel jobban összeillettek.
2018. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most 34 éves csávoval van a lány 20 éves és nem 15.
2018. jan. 30. 09:08
 10/13 anonim ***** válasza:

helyesírás, helyesírás!!!


borzalmas!


helyesen:


ennyire félreismertem?


összejöttem


lánnyal


magamról


előtte


mondtam, hogy...


azt mondta, őt...


májusban


annyira


túl


szakított


múlva


ennyi


elvakított


elő


még egyszer


így


és rengeteg vesszőhiba, amit nem érek most rá leírni.


öregem, neked a helyesírási szótárral, vagy legalábbis egy nyelvtanárral kéne összejönnöd!


nálam ilyen írásképpel semmire nem lenne esélyed, az igénytelenség és tudatlanság csimborasszója!

2018. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!