Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért érezte ezt a megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezte ezt a megcsalást fájdalmasabbnak?

Figyelt kérdés
Hallottam ahogy anyukám beszélget a barátnőjével és meséli neki a nő, hogy teljesen odavan mert a férje megcsalta egy 22 éves nővel, akinek ráadásul a férje vette el a szűzességét. Már korábban volt egyszer hogy megcsalta a férje. Nem értem ez miért durvább?
2018. okt. 23. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert ez egy intimebb dolog, mint mondjuk valakivel kurni egyet a klub hatso reszen.
2018. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Oszinten ?

Mert tudja, hogy ha csak valamelyik reszeg kolleginat dugta volna meg a ferje, aki mar 43 eves, szult 2 gyereket, azzal kb egy szinte van a no, csak annyi h mas valaki.

De egy feszes 20on eves szuz csaj, klasszisokkal kaposabb nala, es a piaci erteke ....

Egy atlag magyar anyuka utan meg senki se fordul meg.

Szerintem igazabol ez az igazi ok, amiert az ilyesmi faj.

Mert tudja h a ferjenek mire faj a foga...

2018. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem feltétlenül, szerintem épp elég szánalmas dolog egy kapuzárási pánikos férfi látványa, aki 40-50 évesen egy 20 éves tinilányt tud összeszedni. Látok ilyet én is a munkahelyemen 1-2-t, kevés szánalmasabb férfi van, mint aki fut a nem létező fiatalkora után.. ;)


Ennél lejjebb nincs hova csúszni egy férfinak szerintem, kedves utolsó, de ne zavarjon. Még mielőtt támadnál engem is, jelzem, hogy 26 évesen is a hányinger kerülget a hozzá hasonlóktól. De ha a te kis lelkednek jobb, hidd csak a te verziódat, látom szerinted ez amolyan macho dolog, hálisten az értelmesebbeknek nem ez a szint kell, és később sem ez hozza vissza a nem létező férfiasságát.


Magyarul az a legszánalmasabb az egészben, hogy a férje egy eszetlen, primitív sz.rdarab, aki a naiv és kezdő kiscsajoknál próbálkozik 40+ éves, családos ember létére.

2018. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem mondta h ez nem szanalmas, stb okkifejtes.

Csak h az asszony otthon igazabol ennyit lat,es boki a csoret...

En probaltam az ok okozati kerdesre valaszt adni. Ennyi :D

2018. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk a férjet is az első ilyen után kellett volna kiphaszni és nem alázza meg később egy ilyen húzással.


Egyébként ennek a "piaci értékkel" vitatoznék ha emberekről beszélünk és értelmét sem látom: eleve mást keres egy húszon éves és egy negyven éves, ergo kipaszott ostoba egy teória ez. Én pl húszon éves vagyok, és húszon évesekkel, vagy max + 5 évvel felettem ismerkednék eleve, ez a teteje, hozzám sem szólhatna egy 40 pluszos alapból ( bár próbált 1-2 fentihez hasonló, ezért is írtam miylen szánalmasak az ilyen "férfiak"). De mondjuk én nem is vagyok h_lyeprimitivnaivpitsa.


Az én szemembe olyna férfi aki 40+ éves létére húszévesekkel kezd, eleve sokat elmond az intelligenciájáról ésegyéb képességeiről, arról nem is beszélve, amikor rájuk jön a pánik, hogy már nem fiatal ő sem. 1-2 naiv csitrit lehet össze tud szendi, de értelmes fiatal lány nem áll le eleve olyannal, aki az apja lehetne..


->Tehát mivel egy magabiztos, lelkileg stabil és értelmes ember eleve hozzá hasonló kaliberű nem lelkibajos, nem öregkortól rettegő, értelmi szintben hozzá passzoló embert keres, ezért kb ugyanannyi a "piaci értéke", maximum annyival roszabb egy 40 éves helyzete, hogy abban a korban már többen állapodtak meg, mint mondjuk húsz évesen, tehát kevesebb a lehetősége, ez tény... De egy dekeftes lelkibajos akárki sem 20 évesen, sem 40 évesen nem főnyeremény.


Maradjunk abban, hogy jobban fáj az egójának, hogy húszon éves lánnyal csalta meg.

2018. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy azért, mert elsőre elhitte, hogy az csak botlás volt, és nem fordul elő többet. Ott még újra bizalmat szavazott, ez veszett most el végleg. Most érzi azt, hogy itt vége a házasságának, nem tud megbocsájtani.
2018. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!