Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet egy megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy megcsalást feldolgozni?

Figyelt kérdés

Képek formájában kaptam bizonyítékot egy lánytól. És így utólag nyilván minden kép összeállt. Megválaszolódtak a miértek! Hónapok óta tarthatott a dolog. 7 éve voltunk együtt. A képek bele égtek a retinámba. Félek később fog jobban fájni mikor már sikerül felfognom, hogy mi is történt valójában. Most még friss és csak gyűlöletet, dühöt érzek még nevetni, viccelődni is képes vagyok. Nyilván nem egyedül vagyok ezzel a problémával még annyira nem is fáj, inkább megkönnyebbülést érzek sírni sem tudok pedig egy lábgomba reklámon is képes vagyok sírni olyan érzékeny vagyok. Nem akarom, hogy később "depressziós" legyek. Ti mit csináltatok? Mennyi ideig tartott mikor már nem érdekelt titeket?


23L



2018. aug. 14. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos erre nincs tuti recept. Mi együtt maradtunk, de a szálka mindig bennem lesz.
2018. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudtál vele maradni? Egyszerűen fel nem fogom, hogy hónapokon át ugyanúgy ölelte azt a nőt mint engem, ugyanúgy csókolta, becézte, nevettek együtt. A szexről meg nem is beszélek. Minden nap szexeltünk és akkor még vele is heti pár napot?!?!
2018. aug. 14. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő fog segíteni. Amikor engem először megcsaltak, akkor nyolc évig tartott. A második esetben már öt év eltelt. Lssan, de jobb. (Tudom, hogy sok idő, de ennyi kellett..)
2018. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én sehogy! Nekem a mai napig fáj! Hányok a párkapcsolatoktól! Főleg, h látom ,h a kapcsolatok 98 százalékában ez van. A sok naív férj meg feleség.. jaj az én párom sose tenne ilyet! Na persze.
2018. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

hmm

tudod ki emessze magat evekig olyan miatt aki megalazott,megcsalt,atvert

az ember egeszsegere is ramehet,egyszer elunk ki akar igy elni??

jo oke mindenki maga donti el az eletet

de 1000bol sztem 10 olyan eset van h 1 felrelepes utan tenyleg nem csak meg,

2018. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem csalnám meg a páromat, ha lenne. Sosem voltam nagy csajozós. Két tinivel volt kisebb kapcsolatom. Egy 1 éves meg egy 9 hónapos. Ha összejönne valaki kapcsolatra, örülnék, hogy találtam, nem hogy elbasszam.


De viszont nekem a szex fontos: ha a barátnőm nem adná meg, akkor megmondanám, hogy ott a vége. És utána keresnék max mást, aki forró vérűbb.

De nem csalnám meg. Meg persze előtte próbálnám rá venni a barátnőmet, hogy változtasson a hozzáállásán.

2018. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó fiatalon jöttetek össze
2018. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

2x csaltak meg. Az első 2-3 hónap rossz lesz, aztán lassan jobb, 1 év múlva majd nem mozgat annyira, 2 év után le se sz*rod, 3 év után meg a nevére se emlékszel.

Saját tapasztalat, keress valami hobbyt, esetleg sport, futás, úgy könnyű lesz. Ja meg 2-3 alkalommal istenesen bőg ki magadat, sajnáld az életedet, de aztán előre. Van ezer másik.

2018. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Sird ki magad sokszor, keress romi filmeket es megtobbszor. Utana keress valamit ami megfog egy hobbit, munkat barmit. Ezzel kosd le magad adj bele anyait apait es ahogy telik az ido egyre jobb lesz. 24f Nalam a kickbox es a karrier volt az ami segitett
2018. aug. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Összeszedem magam és elengedem a múltat.
2018. aug. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!