Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sose voltam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sose voltam még ilyen helyzetben

Figyelt kérdés

Tömören annyi,h idén új munkahelyen kezdtem mint meos...több csarnok is van.

Bementem az egyikbe, körbe néztem és megakadt a szemem egy kék szempárba..akkor már éreztem h lesz valami!!lett is hamarabb mint gondoltam.egy hónapig csak flörtölt stb aztán elhivott kávézni .hozzá mentünk fel .kávé és szex is volt .utána kérdeztem tőle mi merre hány méter stb .mondja neki nem kell kapcsolat mivel nős.

Mondom okés .pár hét múlva megint csak szex volt de a munkahelyen.utana nem beszéltünk mostanáig.múlthèten kezembe vettem a dolgot .elmondtam mit érzek és gondolok és h így nem jó nekem .nem kértem h hagyja el a nőt meg semmi . szeretem őt és a szex is jó .héten kétszer is együtt voltunk .és állítólag részéről fizikai vonzalom.amit meg már nem hiszek el

Én 28 ő 53

Szívemre hallgatok akkor csinálom ameddig lehet vele

De ha eszemre hallgatok akkor dobni kell...



2018. máj. 19. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Jaj, hát nem ennivaló? Csak szexre kellessz neki, semmi másra
2018. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés, ha már leírtad a választ? Ha a szívedre hallgatsz, akkor csinálod vele, ameddig lehet, ha az eszedre, akkor dobod. De hogy melyikre hallgatsz, azt neked kell eldöntened.
2018. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Csak dugni akar, semmi többet.
2018. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öreg f...köllött a p.csháádba?? :D
2018. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!