Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszett a páromnak egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett a páromnak egy nő, rájöttem, azóta 3 hónap telt el és nem keresik egymást. Megnyugodhatok végre?

Figyelt kérdés
Beszélgettek kicsit intimebb hangnembe is. Mióta megtudtam elvileg nem beszéltek. Akkor vegülis fontosabb voltam neki egy kalandnál, nem? Mi a tapasztalaitok ilyen helyzetekről?
2018. okt. 25. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Tapasztalat:majd lesz másik nő, aki tetszeni fog neki.

2018. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor a legtöbb titkolózni kezd. Kitörli az üzeneteket vagy élő szóban intimkednek tovább. Bár lehet a te párod a kivétel.
2018. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Én erre azt mondom: keress egy olyan férfit, akinek nem csak szamár vagy. Hanem akinek valósan te kellesz.
2018. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem nyugodhatsz meg, mert már nem szeret téged, legalábbis nem szerelmes, és azért tudott beférkőzni egy harmadik.
2018. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

12 eve vagyunk együtt.

Az eletem resze, nehéz lenne eldobni főleg így, hogy testi kontakt nem történt.

De azert aggódok, ha veletlen találkoznak mi lesz vagy, hogy gondol-e még rá..

2018. okt. 25. 17:47
 6/40 anonim ***** válasza:
69%

jaj, istenem! mikor tanuljátok már meg, hogy a megcsalás nem csak az, amikor szex van?!

ez is megcsalás, az a neve, hogy érzelmi megcsalás.


és ez rosszabb, mintha szex lett volna, mert itt ezek szerint érzelmi dolgok kezdtek kialakulni, a párod nemcsak üríteni akart, hanem beszélgetni, gondolatokat megosztani, lelkileg közel kerülni a nőhöz.


és ez azt jelenti, hogy többet jelent számára a nő, mimnt egyéjszakás kaland, valóban vágyott arra, hogy megismerje lelkileg.


és annyira naiv vagy, ha abban a hitben ringatod magad, hogy a párod már em gondol rá, vagy nincs köztük semmi kapcsolat már.


eleve, ha ez megtöeténik, azt jelenti, hogy a párod már nem boldog veled, mert ha az lenne, nem figyelt volna fel a másik nőre.


benned semmi tartás nincs? nem rakod össze, hogy ez rád nézve ez mit jelent?

2018. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

6. Kijózanító amit írsz. :/

Én csak reménykedek, hogy mivel fontosabb voltam én, mint az a nő így nem is számított én meg igen... nem éjszakákat beszélgettek át, de érdeklődött a férjem ez tény.. de olyan hirtelen véget is vetett neki. Előtte is tudtam, hogy tetszik neki, de miután rákérdeztem mégis annyiba hagyta... pedig valószínűleg a nőnek is tetszett sajnos.

2018. okt. 25. 18:13
 8/40 A kérdező kommentje:
Magyarul lett volna esélye mégsem tette meg. Nem tudom, hogy akkor se tette volna, ha nem derül ki. Ezért várok tapasztalatokat. Állítása szerint nem érdekli. De mi mást mondana...
2018. okt. 25. 18:15
 9/40 anonim ***** válasza:
72%

de kérdező NEM vagy fontosabb neki, ez öncsalás, és ordas hazugság.


ha valamennyuire is fontos lennél neki, nem kezdett volna mással.


másrészt rakd már össze, hogy van hova mennie a párodnak, vagy közös a kecó, vannak gyerekeitek, tudna ő most gazdaságilag önállóan élni?


mert az a gyanúm, hogy itt elsősorban kényelmi szempontok dominálnak, a párodnak kényelmes, hogy nem rúgtad k, főzöl, mosol, vasalsz rá, és hetente szétteszed neki.


érted mit mondok?


el ne ájulj, hogy veled maradt, mert önös érdekek is fűződnek hozzá.


és hát persze, hogy neked azt mondja,hogy lezárta a nővel, de egyáltalán nem biztos, hogy ez így is van.

2018. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem súlyos problémák vannak nálatok, amit lehet ideig-óráig eltusolni, csak ettől még semmi sem javul meg.
2018. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!