Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszett a páromnak egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett a páromnak egy nő, rájöttem, azóta 3 hónap telt el és nem keresik egymást. Megnyugodhatok végre?

Figyelt kérdés
Beszélgettek kicsit intimebb hangnembe is. Mióta megtudtam elvileg nem beszéltek. Akkor vegülis fontosabb voltam neki egy kalandnál, nem? Mi a tapasztalaitok ilyen helyzetekről?
2018. okt. 25. 17:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
És 12 éve együtt vagytok? 14éves korotok óta? Az szép.... Hát drukkolok nektek.
2018. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Hat ha nem csalt meg akkor mèg az belefér de tarsd nyitva a szemedet .Egyépkènt az exemmel egy csajszika miatt mentünk szét majdnem mert párom beszélgetett vele ugyan nem taliztak mert a csaj messze lakik de eltitkolta hogy beszéltek .Rájöttem hogy hazudott erre elmondta .
2018. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy szereted,ezèrt mentegeted.Holott nagyon jól tudod most már,mennyire sunyi.Nem fog megváltozni,maximum jön egy másik csinos nő.
2018. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Érdeklődnék a Történtek Felől! Hogyan áll most a Helyzetetek?

2018. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mi van veletek. És milyen hely az ahová te nem mész. De a párod igen? Ahol találkozni tudnak azzal a lánnyal/nővel.
2018. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Végül a kérdésemre rá pár hónappal megcsalt vele.

Aztan évekig semmi, és most újból beszélnek.

2021. nov. 5. 12:09
 37/40 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Igen, mint a 36os valaszombol kiderült.


Együtt maradtunk rengeteg beszelgetes, veszekedés után, eltelt pár év és most újra beszélnek.

2021. nov. 5. 20:46
 39/40 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt nem bírnám idegekkel! Szakítanék mindenképpen.


Rá fog menni a mentális egészséged, ha ez így marad még sokáig.


(Kicsit hasonló helyzetbe szoktam kerülni, de nem párkapcsolatban csak egy ismerőssel.)


Én már azt sem bírtam, ha egy kicsikét el kellett bizonytalanodnom. Szóvá tettem, amit láttam. Kiderült, hogy ok nélkül voltam féltékeny, mert nem érez úgy a nő iránt, ahogy láttam.

2021. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A 36-os válasz alapján nekem nem az volt ebből egyértelmű hogy együtt maradhatok.. inkább meglepő.


Összegezve utána már meg is csalt, pedig előtte borult a bili, majd most már nem is érdekli ezek szerint és újra beszélnek, hiába tudja hogy neked ez nem tetszik.


Nem fogsz vele szakítani már, ha ezek után sem dobtad ki.

2021. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!