Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszett a páromnak egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett a páromnak egy nő, rájöttem, azóta 3 hónap telt el és nem keresik egymást. Megnyugodhatok végre?

Figyelt kérdés
Beszélgettek kicsit intimebb hangnembe is. Mióta megtudtam elvileg nem beszéltek. Akkor vegülis fontosabb voltam neki egy kalandnál, nem? Mi a tapasztalaitok ilyen helyzetekről?
2018. okt. 25. 17:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

NE HIGGY NEKI SEMMIKÉPPEN!


Legyen Önbecsülésed - a kutyafáját! (Meg fog csalni egy másikkal bármikor! Amint lehetősége nyílik rá...)


Ui: az én "Kedvesem" ugyanezt csinálta. Titokban mindent LETRÜKKÖZÖTT. Megint Más Nő van a Képben...

2018. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

Dolgozzatok a kapcsolaton.

Menjetek randizni, ilyesmi. Mi hiányzott neki, amit az új nonel keresett? Te meg tudod azt neki adni?

12 éves kapcsolatot ne dobj el ilyen miatt. Inkább hozzatok helyre, még lehet oldani. Ha ő is tesz érte és te is, akkor sima ügy.

Komolyan,kedveskedő neki többét, gyertyafényes vacsi, vegyél habfurdot/furdosot és egy bort, pár gyertyát, üljetek be a kádba, -beszélgessétek és szeretkezzetek. Ha heti egy ilyesmit szervezel, az jót fog tenni a kapcsolatnak. Menjetek kirándulni, főzzetek együtt. Ha úgy alltok anyagilag, étterem is jó néha. Menj este az ágyba valami szexi cuccban, értékelni fogja. Ettől az egész kapcsolatnak jó irányba kéne változnia.

Nőként írom ezt, az összes komment elolvasása nélkül. Szurkolok nektek.

2018. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Oh és kommunikáció! Ha eddig még bem mondta el, hogy mi volt az oka, vagy nem tudja, akkor ki kéne deríteni és orvosolni a gondot.
2018. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy honnan tudod, hogy nem beszélnek?


Oké, egyszer kiderült, mert nem voltam elég óvatosak.. honnan tudod, hogy azóta nem vigyáznak jobban?

Persze a bizalom.. (Sajnos tapasztalat, hogy van olyan ismerősöm, aki ezt csinálja, mint a párod.. és a nagyobb lebukás után is folytatta, csak eltelt egy kevés idő közte)

2018. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Mióta ismerhet ezt a nőt a párod? És milyen véletlen alapján derült ez ki? 12 év után nincs közös gyereketek? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert ez így fura....
2018. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Véletlenek nincsenek....
2018. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
.. Hm.... Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok?
2018. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nem beszélt rólad soha? 12 év után nyílván együtt jelentek meg sok helyen.... Nem?
2018. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam meg, hogy miket beszélnek személyesen, hogy a lánnyal van egy közös ismerősünk.

Ahol a párom néha találkozik vele, oda én nem járok. Gyerekünk nincs. Én 26 a párom 27 éves. A lány 20-22 közötti.

2018. okt. 30. 19:25
 30/40 A kérdező kommentje:
A lány elmondása szerint már régebben is beszéltek keveset, de sosem történt több. Azt eddig is tudtam, hogy nézegeti és kép alapján tudom, hogy az ilyen nők tetszenek neki. Én is tartok attól, ha lecsitul a helyzet akkor újra kezdődik.
2018. okt. 30. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!