Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalod a párod és ő ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalod a párod és ő ezt megérzi akkor mondanád neki azt, hogy nem csalod meg? ⬇️

Figyelt kérdés

Megcsalod a párod, és ő ettől fél és azért mondja, vagy megérzi, ezért mindig rád bizonyítja egy héten többször, hogy biztos megcsalod őt.


Elhagynád vagy vele maradnál és tovább mondogatnád neki, hogy nem csalod meg?



2018. okt. 26. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
2018. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha megcsalnám titokban akkor esélyes hogy tagadnám a dolgot. Ha viszont hetente többször mondja hogy biztos megcsalom idővel szakítanék vele, mert hol marad a bizalom? Tudom, ez egy megcsalós kérdésnél hülyén jön ki, de baromi irritáló amikor valaki ennyire megrögzött.
2018. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Mivel tudom, hogy a párom egy folyton féltékenykedős hisztizős picha, ezért teljesen mindegy, hogy tényleg megcsaltam-e vagy sem, ő mimdig „meg fogja érezni”, mert kicseszett ezotérikus mágus telepata agya van... szóval totál debil, nárcisztikus, energiavámpir.
2018. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy szerencsére az én párom nem féltékenykedős. Vele már a megcsalás előtt meg lehetne beszélni, hogy akarjuk-e, hogy legyen közünk egymáshoz. Sajnos nem mindenkivel lehet értelmesen kommunikálni 🤔
2018. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
71%
#3 Ha ilyen véleménnyel vagy róla, miért vagy vele?
2018. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Akkor gondolom ő hagyna el engem

Egyébkétn ha már bizton tudja akkor felvállalnám.

Vagy lehet előtte is magamtól elmondanám, mármint mielőtt ő rájönne magától, mert annyira szétfurdalna a lelkiismeret

Egyébként nem tennék ilyet,

2018. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz egyáltalán az alatt hogy rád bizonyítja? Ha azt hogy van bizonyítéka rá akkor veszett fejsze nyele kár erőltetni a kapcsolatot. Viszont ha csak amolyan megérzés akkor azért legyen az embernek annyi tartása (pláne úgy hogy láthatóan a másik komolyan gondolja kettejük dolgát mivel aggódik ezen) hogy igenis odaáll és elmondja az igazat. Frásznak titkolózni az senkinek nem jó.
2018. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szóval, a párod fél attól, hogy megcsalod. Te megcsalod, szóval a félelme megalapozott. "Mindig" rád bizonyítja, egy héten többször is, vagyis gyakori a megcsalás a részedről.


Mégis, mi a fenéért akarnám neki bizonygatni, hogy nem csalom meg? Egyszer megcsalni valakit egy hóbortos estén még lehet tévedés, hiba, de rendszeresen félrejárni már nem. Az már tudatos, és ha már tudatosan keresem máshol a boldogságom, nem bizonygatnék neki semmit, szakítanék egyből, mert mégis, mi a fenéért akarnék valaki olyannal lenni, aki nem tesz boldoggá?


De meg őt sem teljesen értem, ha megérzi és bizonygatja, hogy te márpedig megcsalod, akkor nem értem, miért van veled. Nekem a megérzés és a gyanú is elég volt, hogy lelépjek az exeimtől, tök mindegy, megcsaltak-e vagy sem, ha én már elkezdtem bizonytalankodni, akkor ott megette a fene az egész kapcsolatot, felesleges tovább húzni.

2018. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En elmondanam

Azert mert valaki feltekeny csak betegseg.

Neke is volt ilyen korszakom

hosszu evek nehez munkaja volt segitseg nelkül kijönnöm belöle

olyan szinten voltam mar ha a parom 5 percet kesett munkabol azon agyaltam biztos növel volt

Es szerintem senki sem erdemli meg azt h azert csalja meg vki mert a masik feltekeny

Ez a megszanalmasabb dolog

hiszen ha teged zavar szakitsz nem kötelezö vele lenni

Es ha mar megcsaltad ideje lenne elmondani es szakitani

Amugyse ertem miert vagy vele?mert gyava vagy??

Hahooooo,hatbaszurtad megcsaltad???

Mit varsz ettöl a kapcsolattol???

2018. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok az aki fél a megcsalástól. Nem tudom miért de minden kapcsolatomban rettegtem kb tőle, hogy meg fognak csalni.

A párom akármi “fura” dolgot tesz mindig ez jut eszembe, hogy biztos megcsal.

Tudom beteges, de van hogy egy nap többször is felhoztam már neki, hogy biztos megcsal, és vallja már be mert érzem.

De egy hét biztosan nem telik el úgy, hogy ne vitatkoznánk ezen. És ő ne sértődne meg rajta, hogy ezt feltételezem.

A szakításról nem szeretnék most kommenteket.


A kérdés az, ha szerintetek valóban megcsal, akkor eltűrné hónapokon át, hogy ezt mondogatom neki akár minden nap? Vagy akkor már elhagyott volna ha lenne neki más is?

2018. okt. 27. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!