Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoktól kapnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoktól kapnátok valami ajándékot ami nem tetszik, megmondanád hogy nem tetszik vagy azt mondanád hogy tetszik, mert nem akarod megbántani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok,nem is voltam még ilyen helyzetben,csak olvasgattam itt ilyen témában,így gondoltam megkérdezem ki mit tenne.

2014. nov. 13. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbántani nem lehet, csak megbántódni.
2014. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én őszintén megmondanám...hidd el sokkal rosszabb vége lehet annak, ha hazudsz...főleg hogy akkor megint kaphatod a rossz ajándék párját és megint hazugság...meddig? életed végéig?

persze nem azt mondom, hogy odaadja, vágd hozzá és kiáltsd: "mi ez a sz*r?"...normálisan kulturált módon elmondani, hogy neked miért nem tetszik és mi tetszene...különben is fontos ha ő adja, még ha nem is tetszik...

2014. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám meg neki se azt, hogy tetszik, se azt, hogy nem, mert nem az a lényeg, hogy mit adott, hanem az, hogy adta. Azt mondám neki, hogy édes :)
2014. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megköszönném és ennyi. Nem az ajándék a lényeg.
2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!