Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy mondanad el a parodnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy mondanad el a parodnak?

Figyelt kérdés
A lenyeg, hogy regebben volt egy balesetem, es igy kevesebb az eselye a dolognak. Igazabol ezt eddig is tudtuk, hogy igy lesz. Konkretan nem terveztunk gyereket, de volt rola szo tobbszor is. Meg egy ideje a sorsra biztuk ezt a temat. Mar lassan egy eve nem szedek semmilyen fogamzasgatlot, gumival meg sosem vedekeztunk. A parom 35 eves en meg 24. Neki nincs semmi baja, nem regen volt vizsgalaton. O elegge csaladcentrikus, minden alma egy gyerek. En a korkulonbseg miatt eddig nem vagytam ra, csak olyan par ev mulva. Lassan 6 eve vagyunk egyutt, volt egy 1,5 eves kihagyasunk viszont. Ez nem lenyeges. A minap azt gondoltam, hogy terhes vagyok. Elegge arra utalo jelek voltak. Elmentem egy orvoshoz, kiderult, hogy nem, es az is, hogy elegge keves eselyem van a teherbe esesre. Nem tudom hogy hogy mondjam el neki. Nem tudom hogy fogadna a dolgot. Nem lenne kiborulva meg semmi, de rosszul esne neki vagy valami...elegge rossz kedvem van tegnap ota amiota megtudtam az orvostol a dolgot. Hogy mondhatnam el neki? Nem akarom megbantani a dologgal, meg plusz egy terhet sem szeretnem a nyakaba, de szerintem joga van tudni rola..

2016. febr. 10. 20:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt, a teherbe eses a tema. Bocsesz.
2016. febr. 10. 20:33
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolnám neked, hogy üljetek le és vallj be neki mindent..

Viszont én hallottam olyan esetekről, ahol egy meddő nő is szülhetett. Azt hiszem a balaton déli partján van egy erre szakosodott orvos, de gondolom máshol is van... Ha tényleg szeretnétek gyereket, keressetek fel egy erre specializálódott orvos.. ha ő nem tud segíteni, akkor senki.. de szerintem megér egy próbát.:)

2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
"Gyuri! Sajnálom, hogy csak most mondom, nem rögtön az ismerkedésünk elején, remélem nem hagysz majd el ezért, de a balesetmanó bevarrta a tojóm. :( "
2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tud a balesetrol, akkor mar egyutt voltunk 3 eve majdnem...azzal is tisztaban volt, hogy milyen kovetkezmenyei lettek. Nem lettem meddo teljesen....meg eddig nem vettuk komolyan ezt a temat...hogy mondjam? Eddig is tudtuk ezt, csak rossz volt vele szembesulni tegnap. Meg nem ilyen mertekben szamitottam ra.
2016. febr. 10. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond el, hogy képzeld ezt meg azt mondta az orvos...nyilván mond rá majd valamit...


De nem szabad egyből elkeseredni! Nagyon sok mesterséges módszer van arra, hogy gyereketek legyen majd...az én baráti környezetemben az utóbbi 2 évben 4 baba is így született...:)


Inkább arról beszélgessetek, hogy nagyjából mikorra tervezitek a családalapítást, és majd ahhoz viszonyítva keresgéljetek a számotokra szimpatikus és az orvos által javasolt lehetőségek közül.


Nem hinném, hogy megbántódna a párod, hisz erről sem ő, sem pedig te nem tehetsz...persze érthető, hogy elszomorodik majd ő is, de nem leszel kevesebb a szemében!


Fel a fejjel!

2016. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg eddig nem szerettem volna annyira gyereket...ugy voltam vele, hogy raer es lesz, amikor lesz..de hirtelen minden vagyam lett. Konkretan nem probalkoztunk, de amint irtam, nem vedekeztunk sehogy, es kicsit feltuno, hogy nem estem teherbe...pedig van napi 2 egyuttlet is..
2016. febr. 10. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseregj!az öcsèm párjának is azt mo dtta hogy mendő de azèrt próbálkozak kb 5 èvig voltak együtt ès ez miat mentek szèt,hogy nem jött össze a baba DE! Miután eltelt par hónap ha jól emlèkszem kb 3-4 hónap megismerkedet a volt sogornőm egy pasassal ès nem telt el másfèl hónap ès teherbe eset tőle,mindezt azèrt tudom mert az öcsèm akor mèg egy helyen dolgoztak.Na láss csodát csak összejöt a baba igaz nem az öcsèmmel hanem mas valakivel .
2016. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából előttem már leírták amit én is tanácsolnék, viszont a családunkba is történt egy olyan eset ahol a férjnek megállapították, hogy nem lehet gyereke, a feleség pedig időközben cukorbeteg lett, és láss csodát sok év után összejött nekik! Még orvosok is vizsgálták őket, annyira hihetetlen volt, bekerültek újságokba stb. :) Nem szabad elkeseredni. Ők úgy gondolták sosem lesz gyerekük és mégis lett, pedig "lehetetlennek" tűnt. Mielőtt valaki írná hogy biztos mástól van a gyerek, nem nincs mástól, vizsgálatok ezt is alátámasztották :)
2016. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem egy átmeneti probléma, amit ha eltitkolsz, akkor meg tudod kímélni tőle. Előbb-utóbb neki is "gond lesz", ha egyszer ő is vágyik a gyerekre, de nem tudja, hogy miért nem jön össze a dolog. Pláne, ha ő sem a kibeszélős fajta.

Évek kínlódásait spórolhatod meg, ha beszélsz vele.


Más.

Nem tudom, hogy a férjed mennyire potens, de előfordulhat, hogy éppenséggel a túl gyakori szex az oka a terhesség elmaradásának (túl alacsony az egy ejakulációra jutó spermiumszám). Legelőször is kipróbálhatnátok ezt a vonalat: nem kerül semmibe, és hátha elég ennyi is.


Nem ragoznám. Drukkolok nektek.

2016. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm,neki is azt mondták az orvosok hogy nem lehet gyereke.Aztán 23 év után teherbe esett,43 évesen szült.

Az orvosok azt mondták csoda történt!

Ne parázz rajta, nálatok lehet hamarabb megtörténik a csoda!

2016. febr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!