Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondanád el hogy 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanád el hogy 10 év után elszeretnél válni?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerkőcünk is szóval ez viszonylag nehezíti a dolgom de már nem szeretem nagyon rég óta.Őszinte leszek van már mellette más aki megért engem,törődik velem és mindent megad ami kell és itt nem anyagiakra gondolok. 28 éves nő vagyok.

2018. márc. 27. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Leülteted és elmondod mi a helyzet. Nincs miért finomkodni meg játszadozni.
2018. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó ez odáig rendben.Csak valahogy félek ezzel elé állni
2018. márc. 27. 18:11
 3/22 anonim ***** válasza:
28 éves nőnek ne kelljen már magyarázni, hogy váljon el. Könyörgöm. Leülsz vele és megmondod neki! Mit kell az életet még jobban megbonyolítani?
2018. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
*hogy hogyan
2018. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ja én sem értem mit vagy ezen fennakadva...

Megcsalni van gerinced, de eléállni hogy figyelj nem szeretlek, válni akarok ahhoz már nincs.... Pfff

2018. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod hogy smint élek, azt hiszem az elmúlt 4 évben elég sokat dolgoztam ezen a kapcsolaton.
2018. márc. 27. 18:33
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

ÉS?


Momentán egy gerinctelen hazug vagy, akinek egyszerűbb mással kavarni, mint összekapni magát, és ELŐBB elválni, csak AZTÁN kavarni mással.

2018. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elhiheted hogy nem így terveztem, így alakult ennyi. Ezen már nem tudok változtatni de hogy őszinte legyek nem is akarok
2018. márc. 27. 18:42
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

28 éves vagy 2 gyerekkel. Jó érett voltál már egy házassághoz és gyerekekhez. :D


Anno megláttad a falu bikáját, izmos volt, rosszfiús, a szeme sem állt jól. Gondoltad most aztán megfogom az Isten lábát, tiéd lesz a nők álma! Gratulálok hozzá! Aztán most meg jött egy másik csődör, akik kiénekelt a bugyidból. :D :D :D


Kérnék egy kávét, tetszik ez a vígjáték! Lesz második rész? Feltétlenül értesíts minket!


Előre is köszi.

2018. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes vagy!
2018. márc. 27. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!