Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan lányok akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik a kis méretű peniszt is elfogadják? Vagy ennek csak meg csalás lehet a vége?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 20:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora az akkora?
2018. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
6%

Kisméretű pénisz = hosszra 22 centi, s átmérőre 5 centi alatti.

A nők cukkinit akarnak magukban érezni, nem cérnametéltet.

2018. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%
Minden kispéniszes kérdésnél leírom: ha szerelmes beléd a lány mire a szeretkezésig eljuttok, a méret nem fogja érdekelni. Feltéve, ha ki tudod elégíteni, ha nem is pénisszel de legalább a száddal, ujjaiddal. Bár rengeteg olyan nő is van kapcsolatban, aki a kapcsolat alatt egyszer sem élt át orgazmust.
2018. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
42%
Sőt, túl nagy sem lehet, mert akkor is elhagynak, vagy megcsalnak! Most szólj hozzá!
2018. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Én a kis méretűt is elfogadom, sőt!

Nem hiányzik egy dorong, nem szeretnék fájdalmat érezni szex közben, már pedig a pasik tövig akarják nyomni, akármekkora is nekik...

2018. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
15/4.5 nekem. Mibdig falták a nők, a hüvelyük is. 😁
2018. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
#2-es, ez totális tévedés. Nem egy olyan hozzászólást olvastam különböző fórumokon, itt is, ahol a nő azt írja, hogy pont azért lett vége a kapcsolatnak, mert a partnere méretileg túl sok volt neki, és a szex állandó fájdalommal járt neki, a nőnek. Pedig minden más stimmelt. Szóval nem egy olyan eset van, amikor pont ezért megy gajra egy kapcsolat.
2018. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#6 és ekkora mérettel hogy tudtál vagy mertél csajozni?


Vagy ennyire gazdag vagy?


Nekem nem elég hogy ilyen kicsi még szegény is vagyok meg ronda. 😭🤮

Na ebből főzz levest..

2018. nov. 4. 21:01
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

Nem a meret a lenyeg nokent irom!

Nekem eddig kisebb meretu partnereimmel orbitalis orgazmusom volt

viszom az atlag v nagyobbacska meret viszont semmi kulonosebb ertest nem okozott

Lehet valakinek nagy ha bena az agyban

De lehet vkinek kisebb es mennyekbe emelo az agyban


Rakell jonni hogyan es milyen pozban tudsz oromot okoznk es nem

lesz semmi baj

tapasztalat kell

2018. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#9 kis mérettel szerinted hogy lehet tapasztalatot szerezni?


Amikor az ember tudja hogy egy selejt akkor hogy adja a magabiztost. Nekem sajnos nem megy a macsó skodás , az arcoskodás. Realista vagyok, tisztába vagyok a hianyossagommal.

Nincs tapasztalat nincs ismerkedés , nincs ismerkedés nincs tapasztalat. A klasszikus 22-és csapdája

2018. nov. 4. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!