Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Korrekt, tisztességes ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt, tisztességes ember, és a megcsalás?

Figyelt kérdés

Jártál már úgy, hogy megismertél egy igazán jószívű, tisztességes embert, a végén mégis megcsalt?

Pedig sosem eltételezted volna róla.


2018. nov. 6. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy a környezetemben látom, gyakoribb, mint gondolnád.
2018. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Többnyire így szokott lenni...de persze mindenki azt vallja magáról, hogy ő oda vissza ismeri a társát és boldogabbak mint bárki a világon és sosem csalná meg egyik sem...
2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Sosem feltételeztem volna magamról...Ez a legdurvább.
2018. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Korrekt

Tisztességes

Megcsalás

Semmilyen formában nem férnek meg egymás mellett ezek a szavak.

2018. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 Detto...
2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én mindig igyexem korrekt és tisztességes lenni.Szerintem azért nagyjából sikerül is.

Sosem csaltam meg egy barátnőmet sem...nem és nem 1 éves kis rövid kapcsolatok voltak.

2018. nov. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megismertem valakit, aki annak tűnt. De nem az. Kiderült, hogy az előző, 3 éves kapcsolata alatt 2,5 éven át csalta a barátnőjét. Csak tisztességesnek tűnt, de nem az!
2018. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Van egy pasi, huszonéve házas. Korrekt, tisztességes, mindenki szereti, kedveli, amit mond, az úgy van. Senkit át nem ver, kivéve a feleségét, aki nem sejt semmit. Külvilág felé tökéletes család, minta apa, és tényleg mindent megtesz a családjáért.

De öt éve együtt vagyunk, velem van egy másik élete is. Ahogy értem is megtesz mindent, amit lehet. A dolgok nem mindig fehérek és feketék.

2018. nov. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

Na megszólalt az 50 körüli nő,aki boldog attól, hogy van egy szeretője, és 5 éve nem lép le hozzá a feleségétől...


Igen, van ilyen.Mást mutat kifelé, más otthon a 4 fal között...

2018. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es pont ugyanezt akartam írni.

Biztos boldog, ha naponta minden kérdéshez odaírja ezt a sztorit. :-D Már olyan unalmas. Beteges.

2018. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!