Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért megalázás, árulás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megalázás, árulás a megcsalás?

Figyelt kérdés
Még sosem csaltam meg senkit csak kíváncsi vagyok
2018. nov. 7. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

jesszusom.


ez buta kérdés.


ha téged megcsalna a párod mit éreznél?

2018. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Biztos nem esne jól. De nem tudom átélni mert még sosem csaltak meg (vagy nem tudok róla) és én sem csaltam meg mást
2018. nov. 7. 12:29
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor örülj, hogy nem tudod!
2018. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

azért mert még egyetlen családtagom sem halt éhen, tudom sajnálni azokat, akik a harmadik világban jelenleg is éhen döglenek.


ez csupán empátia és szolidaritás kérdése.


ha te felteszed ezt az ostoba kérdést, amit, azt jelenti, hogy híján vagy az empátiának.


nem kell ahhoz megcsalnod senkit vagy megcsalva légy, hogy felfogd, milyen árulást jelent, milyen fájdalmat okozhat.

2018. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Miért? Az??
2018. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Én átéltem, de én se tudom. Megalázva, elárulva valóban éreztem magam, de nem a megcsalás miatt, hanem a hazugság miatt. A hazugság ahhoz kellett, hogy legyen idejük kettesben lenni. Az nem zavart, hogy mással szexelt, ha például azt mondja, hogy nyitott kapcsolatot akar, akkor szerintem simán belementem volna.


Szóval a kérdés jogos, mert egyáltalán nem mindenkinek megalázás és árulás.

2018. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is buta kérdés, mintha egy gyerek tette volna fel.

De egy gyerek is tudja miért fáj a megcsalás, ha nem is párkapcsolatról van szó. Sose fordult elő veled olyan az oviban vagy iskolában, hogy egy barátod valaki mással játszott szívesebben, nem veled?


Aljas dolog a megcsalás. Megbízol valakiben, kitárod neki a szíved, rábízod a titkaid, azt hiszed hűséges hozzád, hogy te vagy neki az egyetlen. De ő valaki másnál keres valamit (szerelmet, boldogságot, törődést, figyelmet, vagy testi kontaktust)

Az ember ilyenkor úgy érzi, elárulta a párja. Ahelyett hogy vele beszélte volna meg a párkapcsolati problémát, egy másik félhez fordult.

Megalázta, mert ilyenkor egy nő rögtön mire gondol? Arra hogy ő nem elég jó, nem elég csinos, nem elég szép, nem elég dögös. Hogy ő egyszerűen nem jó arra hogy szeressék.


Mindezt úgy írtam le, hogy soha nem csaltak meg és én sem csaltam meg senkit.

2018. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

"Megalázva, elárulva valóban éreztem magam, de nem a megcsalás miatt, hanem a hazugság miatt."


OMG!


ok-okozat.


azért hazudott, mert megcsalt.


és nem érzed árulásnak, nem érzed problémásnak?!



no comment!

2018. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a megcsalás legrosszabb rész az, amikor a párodról kiderül: halandó.

Felemeled az emberek fölé, imádod és tudod bármi rossz van számíthatsz rá, mert ő "nem olyan". Aztán egyszercsak kiderül, hogy ő is csak ember, sárból lett gyúrva mint mindenki más. Nem több a többi embernél. Ez benne a iszonyú.

Hogy azt hiszed van egy ember aki mindig ott lesz neked, aki különb mindem gyarlósága ellenére és aki megért.

És képes egyetlen cselekedetével lerombolnia magát közönséges halandó szintre.

2018. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

#9


ezzel nem értek egyet!


egy gerinces, hétköznapi halandó is simán lehet hűséges, nem a félistenek kiváltsága.

2018. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!