Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te tudtad tisztelni anyádat/ap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te tudtad tisztelni anyádat/apádat, miután kiderült, hogy megcsalta a házastársát?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekelt volna mert még kicsi gyerek voltam, az viszont irritált hogy amikor én tettem meg 20évesen (nem hazasságban), akkor kioktatott. Persze nem tudta hogy én tudom hogy megcsalta anyámat, de akkor is....
2018. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Mindketto felrekurt. De enelkul sem tiszteltem volna oket. Mindkettonek eleg gyopar elete volt, amikrol ok tehettek es eleg alpari style.

Ha nem hasonlitanek rajuk, azt hinnem lopott gyerek voltam. Mindenki mas is ezt mondogatta...

2018. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Mivel nem egybites ítélkező véglény vagyok, megkérdeztem miért tette, és kiderült, hogy anyám nem akar már szexelni egyáltalán, ezért "vak" marad a félrelépésekre. Ők így boldogok, és ezen felül engem se érdekel.
2018. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem tisztelek senkit, aki van olyan gyenge, primitív ösztönlény, hogy ilyen döntést hozzon.
2018. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen tudtam. Mivel ők ezután is a szüleim maradnak.
2018. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Licskainé Stipkovics Erika: Kéretlen örökségeink című könyvét nagyon ajánlom....
2018. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

A családja szemébe hazudik, a saját érdekei felülírnak nála mindent, még a szeretteire sincs tekintettel, mit lehet várni egy ilyen "embertől"? Ha épp úgy van kedve/érdeke, akkor rajtam is simán átgyalogol. Inkább passzolom az ilyeneket, épp elég rosszindulatú barommal van körülvéve az ember, a családba nagyon nem kell ilyen.

2018. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

#3

Ez mióta megcsalás? :D A kérdés nem a nyitott kapcsolatról szólt. Az tök oké.

2018. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen. Más okok miatt tisztelem őket, és ezen gyengeség mely egy 30 éves történet, és ismerve az ő személyiségüket megtudtam bocsájtani. Egyéb értékeiket nem vesztettem szem előtt. ;)
2018. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Mikor saját gyerekem lett, mikor párkapcsolati és egyéb válságokat éltem meg én is és ahogy szembesültem a felnőttlét nehézségeivel, veszteségeivel akkor tudtam teljes szívemből édesanyámnak és édesapámnak megbocsátani.


Gyerekként érzékeltem ahhogy az én szüleim is a saját szüleikre nehezteltek, távolodtak tőlük, majd időskorukra mindezek ellenére próbálnak támaszaik lenni és sejtettem, hogy rám is valami hasonló vár ha megnőnek a gyerekeink.

2018. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!