Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők mi van, ha terhesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők mi van, ha terhesek maradtok, megtartjátok, szoktatok erről beszélgetni a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem nagyon tolonganak ugy latom a szeretok.A ferjem exnoje azt mondta,hogy a ferjem biztatta,ha jon a gyerek,had jojjon.

A ferjem meg azt,hogy a hata kozepere se kivant egy ujabb gyerek par hetes viszony utan,ket felnott gyerekunk melle.

A no beprobalkozott,h terhes,hogy szetugrasszon minket.A ferjem azt mondta,vetesse el ha igaz,de nem latott semmi bizonyitekot ra .Aztan a no mar az abortusz aranak felet is kerte volna.Vegul azt mondtahirtelen "elvetelt'...

Ennyit errol.

2018. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy miután a férjed mnegcsalt, te a szeretőre mondod azt, hogy szét akart ugrasztani benneteket. Ha fizikailag-jogilag együtt is vagytok még, a lelki szétugrasztás már megtörtént abban a percben, amikor a párod a neked fogadott hűségére fütyülve, viszonyt kezdett azzal a nővel.
2018. nov. 13. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Én 2 éve voltam szerető amikor terhes lettem. A szeretőm nem akarta elhagyni a családját (én se akartam, hogy ezt tegye). Jól elvan a családjával. A munkájából kifolyólag havonta 1-1.5 hetet nálam tölt (280 km-re lakik a családjával). A gyermekem nem tudja, hogy ő az apja. Nem tudom meddig fog ez így működni, de most még jó így. A gyermekem most volt 4 éves.
2018. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

De akkor mit mondasz neki?

Hogy bocsika annyira kemeny volt a buli h azt se tudom ki az apad?

Vagy azt h apad elhagyott mikor picike voltal?

Egy gyerek lelkét nagyon megfogja viselni

Ha megtudta csinalni a pasi a gyereket a minimum h vallalja is,sztem!

Gondolkodj el minel elobb mit mondasz a gyereknek

Van apja es apa nelkul szar elni

En biztos buritanam a bilit neharagudj

azert letagadni a gyerekét h a masik csaladja nehogy megtudja

Milyen ember az ilyen?

Jah,egy gyava féreg...

2018. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Eszemben sincs terhesek lenni!
2018. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,a teljes sztorit nem irtam le.

Lenyeg,kirugtam,valni akartam.De megis megbeszeltuk,hogy megprobaljuk ujra.A nonek elmondta.O nem tudta elfogadni .ezutan kezdett bosszuhadjaratba... Nem reszletezem.

Igen szet akart ugrasztani,mindent elkovetett..emelt fejjel tudomasul vehette volna,hogy vege,es elfogadhatta volna a dontest....

Aztan o is visszament a parjahoz.

Utana egy evvel mar neki szult egy 3. gyereket.

Ennyit errol.

2018. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp sem tartanám meg, ha véletlenül terhes lennék, lehet meg se tudná, hanem szó nélkül elvetetném. Olyan helyzetben vagyok, hogy semmiképp sem szeretnék gyereket.
2018. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!