Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg szabad mondani a gyerekekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szabad mondani a gyerekeknek, hogy megcsalt az apjuk? És ha igen hogyan hogy ne sérüljenek?

Figyelt kérdés

Válni fogunk, mert a férjem nem bírt magával és megcsalt, két és fél éven át tartott a viszonya, lebukott, én egy percig sem akartam ezt tovább folytani vele. Elköltöztünk anyuékhoz, és innen megyünk majd albérletbe, ha összekaptam magam.

Van egy 8 és egy 10 éves gyerekünk, akik most rám fújnak, mert "elészakítom őket" az apjuktól.

Nem akarok kamuzni nekik, felrobbanok a dühtől, ahogy most sajnálják apucit, miközben tömte azt a ribizlit évekig.

De hogy lehet ekkora gyerekeknek elmondani mi törzént és mi van ha valami traumát okoz bennük, hogy megtudják milyen ember valójában az apjuk?



2018. nov. 13. 15:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Apuci majd ecseteli nekik az elszakítás okait.
2018. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg nekik, hogy kérdezzék meg apucitól, hogy miért van most ez.
2018. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Azert nem olyan picik.

en is feltudtam dolgozni 9evesen

Mond meg nyugodtan h apa masik not szeretett,szeret es nem anyàt

igy jobbnak látjátok ezt a helyzetet

Es hozztennem megsimogatva a kis buksijukat

ha egyszer nagyra nottok megértitek

nálam bevált😀

persze pár év mulva mar tiszta volt nekem is

2018. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem semmi esetre sem való egy ilyen nyers fogalmazás egy kisgyereknek. Ő nem fog választani a szülei közül, vagy leginkább NEM SZERETNE!


Szerintem egy gyermek pszichológus segíthet ilyesmiben. Nekem meglennének erre a módszereim, de nem biztos, hogy azok jók. Éles helyzetben szakembertől kérnék segítséget inkább, biztos hogy nem a gyk-n. Itt túl sok a hülye. :)

2018. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

A #4-es jót szólt, kérj tanácsot szakembertől, én is azt tenném.


Annyit tudok mondani magánvéleményként, hogy ha nem mondasz semmit a gyerekeidnek, az a legrosszabb.

2018. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
Csak akkor mondd meg, ha kérdezik! Ha csak azért mondanád el neki, mert ki akarod ereszteni a gőzt, annak levezetésére ne őket válaszd!
2018. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
13%
Nekem elmondtak a szuleim, azota bizalmi problemaim vannak es betegesen feltekeny lettem, mert ha a szent apam megcsinalta akkor mas is megfogja velem. En nem mondanam el nekik soha. Persze elhiszem hogy nehez, hogy ezek utan meg te vagy a gonosz, de meg kell mondani hogy a kapcsolat mar nem mukodott es nem tudjatok tovabb folytatni. Pont. Nem kell h mert apad megcsalt engem, a gyereknek nincs koze a reszletekhez. Nem mukodik es kesz. En haragszom a szuleimre hogy bevontak es elmondtak. Azota konkretan senkiben nem tudok megbizni, es bar mondtam ezt nekik fel se fogjak hogy milyen terhet raktak ram ezaltal. Megerdemlik a gyerekek, hogy ugy nezzenek az apjukra mint eddig, hiszen nem oket csalta meg hanem teged. Es ezt a terhet neked kell cipelni es a gyerkeknek nincs hozza koze, csak pont annyi, hogy tudjak hogy vege!
2018. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Megerdemlik a gyerekek, hogy ugy nezzenek az apjukra mint eddig, hiszen nem oket csalta meg hanem teged.


Nana, ezzel a gyerekek életét is tönkrebacta.

Szerintem soha nem csak a feleséget árulják el a megcsalók, hanem az egész családjukat.

Mert ezek után már semmi nem lehet a régi, és igen, a férjem elárulta a gyerekeit is, gondolhatta, hogy ha megtudom, válás lesz.

2018. nov. 13. 15:56
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Mindenesetre te legalább nem vagy egy hezitáló álszent szentfazék és elválsz.
2018. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Igen,meg szabad. Mondd el nekik szerintem!
2018. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!