Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes párterápiára menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes párterápiára menni?

Figyelt kérdés

A nejem és egy kollégája között románc szövődött a nyár vége felé. A feleségem elmondta tegnap este, nagy hideg zuhany volt, még most sem tértem magamhoz.

Volt sex is köztük, szeptemberben 2, októberben 6, novemberben eddig 3 alkalommal.

Nejjem leakarja zárni és elméletileg le is zárta az ipsével a dolgot (bár nem lennék meglepve ha még sem és talomban tartaná, hiszen nem tudhatta hogy reagálok a hírre).

Felvetette, hogy menjünk terápiára ami eléggé ér vágás anyagilag, 90 perc lenne 15 ezer.

És hetente kéne járnunk, ő már utána érdeklődött.

De nem is a pénz a lényeg, bár fizikai munkások vagyunk és van helye a pénznek,hanem mert nem tudom, hogy ezek után akarom-e a nejemmel folytani.

Mit segíthet ezen egy terápia? 11 alkalommal dugott azzal a ganéval, ezt már nem lehet vissza csinálni és nem tudom, hogy megbocsátani, elfelejteni lehet-e.



2018. nov. 13. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Kuka.

Szrba se vesz, ezt terápiázhatod akárhogy.

Sajnálom. :/

2018. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez sok tényezőtől függ... Mióta vagytok házasok vagy úgy egyáltalán együtt ? Vannak gyerekeitek ? Mondjuk ha egyszer ment volna félre és mondjuk már évtizedek óta együtt vagytok, akkor azt mondanám, hogy érdemes egy próbát tenni.. Nehéz kérdés.. :/ Sok tényező befolyásolja...
2018. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
A megcsást nem lehet visszacsinálni, ezen nem tud segíteni a terapeuta. De a megcsalás már csak következmény. Valami nagyon félresiklott köztetek. Eltávolodtatok, elhidegültetek, hónapokig nem vetted észre, hogy másba szerelmes a feleséged. A terapeuta abban tud segíteni, hogy megtaláljátok azt a pontot, ahol elkezdett elcsúszni a házasságotok, és azt helyrerakjátok. A terapeuta nem csodatévő. Nem ő fogja megoldani a problémátokat. Azt nektek kell. A terapeuta amolyan józan kívülálló, aki levezényli egymás megértését. Ha pedig menthetetlen, akkor továbbküld válási mediátorhoz. A mediátor abban segít, hogy mindenről meg tudjatok egyezni peren kívül úgy, hogy mindkettőtök számára elfogadható megállapodások szülessenek.
2018. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

5 és fél éve ismerkedtünk meg, 4 éve vagyunk házasok, még nincs gyerek és ha rajtam múlik nem is lesz.

Egy ilyen nőtől meg kímélnék egy gyereket.

2018. nov. 13. 16:29
 5/18 Ipari Vagány ***** válasza:
81%
Itt csak egyféle terápiát lehet alkalmazni az asszonynál, tudod, amit a macskával szoktak tenni mielőtt kakálna...
2018. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok.. Ez nagyon fiatal kapcsolat ahhoz, hogy egy ilyen volumenu dolgot egyaltalan meglehessen bocsajtani.. Válás...
2018. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid kapcsolatban kár szenvedni egy féreg mellett, főleg, ha gyerek sincs.
2018. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Te már nem szereted a feleséged. Így nincs értelme a terápiának. 3as voltam.
2018. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Te már nem szereted a feleséged.

Heh, mert az asszony meg szeret engem, igaz?

2018. nov. 13. 16:36
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez már szánalmas kategória.
2018. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!