Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyagiak közrejátszottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak közrejátszottak nálatok abban, hogy benne maradtatok egy olyan kapcsolatban, ahol megcsaltak titeket?

Figyelt kérdés
Ezt mennyire nehéz feldolgozni, hogy amúgy elhagynátok a párotokat, de a pénz miatt maradnotok kell? Mondhat bárki bármit, de vannak emberek,akik nem tudnák fenntartani magukat, megfizetni albérletet, rezsit, utazást, és még enni is.

2018. nov. 14. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Inkább bérelnék csak egy szobát, meghúznám magam a szüleimnél ideiglenesen, stb, de nem maradnék egy fedél alatt olyan emberrel, aki annyira tisztel, mint egy darab lószrt.

2018. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem az anyagiak miatt,de nem is a gyetekek miatt maradtunk egyutt.Ki tudtuk volna egymast fizetni a hazbol,es a gyerekek mar felnottek voltak.

Tehat nyugodtan kozos megegyezessel elvalhattunk volna,mehetett volna a 17 evvel fiatalabb nojehez,aki kapart utana.Eljegyzest,gyurut,gyereket akart.


Mi meg nem valtunk el,inkabb ujjaepitettuk a hazassagunkat.

2018. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
#2 szuperek vagytok! Mindketten! Az újjáépítés egyik félnek se könnyű. De együtt sikerülhet.
2018. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

3-as, olvasd el még egyszer amit a 2-es írt.


"Mi meg nem valtunk el,inkabb ujjaepitettuk a hazassagunkat."


Még.. gondolom jó nagy bizalom lehet mindkettőjükbe.

2018. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem az anyagiak, hanem mert együtt akartuk nevelni a közös gyerekünket.

Nem sikerült.

2018. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem csaltak meg sose, de anyagiak miatt kétszer is vegetáltam évekig egy megromlott kapcsolatban.

Hogy lehet feldolgozni? Beletörődéssel. Hogy most túl sok áldozata lenne, ha lépnék, ezért várok, ha kell, örökké és beletörődök, hogy ennyi az élet. Könnyű azt mondani, hogy én inkább költöznék albérletbe, egy szobába, mikor van két kutyád, akikről gondoskodnod kell. Gyerekkel se egyszerű albérletbe menni, de kutyával...Amúgy én a saját házamban éltem, de egyedül nem tudtam volna fenntartani.

2018. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia, én még itthon vagyok a 10 hónapos kisfiunkkal, de nemrég megtudtam, hogy a férjem megcsalt egy "üzleti úton". Egyelőre sajnos nem tudok hova menni, így nem lepleztem le. Szörnyen szégyellem magam, de nincs annyi megtakarított pénzem, hogy önálló életet kezdjek a picivel. Ráadásul, amit most kapok 110 ezer Ft az kb pont a babára elég, pelenka stb. Nagyon sajnálnám őt bölcsődébe adni, idegen nők neveljék. Én nem ezért szültem. Nagyon pici még. Ráadásul az óvodába se akartuk beadni, családi napköziben gondolkodtunk kb négy éves korában. Addig itthon maradhatnék. Ne értsétek félre, egyáltalán nem büdös a munka, 16 éves korom óta dolgozom, volt, hogy napközben polcot töltöttem, éjszaka meg pultoztam. Sajnos szüleim szegények voltak, minden kerestem a lakhatásra (albérlet barátnőmmel), megélhetésre ment el. Félrerakni nem tudtam.

Egyelőre meghúzom magam, mert tényleg más opció nincs. Kisfiam mindent megkap, jó élete van. Azt azért szeretném tisztázni, hogy nem luxus életünk van, és nem járok se fodrászhoz, se körmöshöz, sehova mert nincs rá pénzem. Férjem pedig csak kajára ad.

2019. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4. es

Süt belőled a jóindulat.

Itt örömet okoz egyes embereknek, ha számára vadidegen emberek elválnak?ha meg nem válnak el, megy a károgás:..

Elmondanám, hogy a kolleganőim irigyelnek,mert 10 ből 6 egyedül él, elvált vagy özvegy, vagy külföldön dolgozik a párja..(majdnem olyan,mintha egyedül élne)

Nekem meg itt a párom, aki Mo. on dolgozik...ők hiába váltak el a rossz férjtől,még azt is visszasírják,nem találtak új párt, még az özvegy is visszasírja az alkoholista párját is, mert magányosak, minden rájuk szakad.


Én meg pont leszaxrom, mit gondolnak itt vadidegenek a Gy.Kn rólam, mert nem váltam el...

2019. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, szerintem jól döntöttél. Óriási törés egy pici gyereknek, ha idő előtt kell bölcsibe mennie. Szerintem bőven elég a kiscsoporttal kezdeni, ha amúgy meg van a gyerektársasága valamilyen szinten. Csodálatos anya vagy. Nem mondom, hogy törődj bele örökké ebbe a helyzetbe, de jelenleg én is azt gondolom, várnod kell. Nem biztos, hogy arra, hogy a gyereked felnőjön, mert addig még huszonötször meghalsz, egy/két depressziós szülő nem jó a gyereknek, de ennyire pici babával egyedül maradni nem szabad.
2019. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Köszönöm! Járunk többféle baba közösségbe, sokat sétálunk, játszóterek közelében lakunk.

Igazából csak a babám éltet, ő érte kell kibírnom. Ő a mindenem. Előtte két spontán vetélésem volt :( lehet ez miatt is érzem, hogy az ő boldogsága a legfontosabb.

2019. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!