Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire rossz dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire rossz dolog, ha kapcsolatban élek, de szeretek más fiúkkal, férfiakkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyből elutasító, de sosem hazudok arról, hogy van-e kapcsolatom, de ha nem jön szóba nem hozom fel. A határokat nem lépem át.
2018. szept. 20. 21:05
1 2
 1/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
72%
Erre csak a párod tud válaszolni. Őt zavarja? Akkor rossz. Őt nem zavarja? Akkor neki nem rossz.
2018. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Viszont annak a mezsgyéjén jársz, Te is tudod. Ha jönne valaki; aki érdekelne, átlépnéd azt a határt. Ha az én barátnőm lennél; - és kérlek ne haragudj meg ezért, nem bántani akarlak -; én nem tűrném el és lelépnék.
2018. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ fiú vagy-e vagy lány
2018. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Hát őt nagyon zavarná. De ezen én is gondolkodtam, hogy ha lenne valaki különleges, akkor lehet átlépném a határt :( Mármint természetesen nem megcsalással, hanem szakítással először.
2018. szept. 20. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mennyire rossz dolog, ha kapcsolatban élsz, de a párod, akit szeretsz szeret más lányokkal, nőkkel megismerkedni?


Komolyan, annyira ostoba h..lye liba vagy, hogy nem tudom, hogy hogy lehetsz kapcsolatban, de akkor biztos, hogy nem az eszed miatt szeretnek téged.

2018. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ketteske vagyok: Pont ezért írtam, mert igazából érzed Te, hogy nem szerelem ez már.. Akkor nem jutna eszedbe sem ezt tenni. Valószínűleg így lesz vége majd, ahogy írod. Ha szakítasz vele előtte, az viszont nagyon bölcs és humánus dolog részedről; és támogatom:). Van ilyen sajnos, nagyon sokszor láttuk már az életben.
2018. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ui.:


"akkor lehet átlépném a határt :( Mármint természetesen nem megcsalással, hanem szakítással először."


Ergó, ha ló nincs, jó a szamár elven vagy most kapcsolatban. Tehát kapcsolatfüggő vagy, sz..r a kapcsolatod.

És még gerinctelen is vagy, becsapod a másikat, hitegeted, de egyébként már most nézel egy jobbat. Szánalmas r..bnc vagy.

2018. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Amúgy direkt sosem keresek senkit, nem kezdeményezek, csak valahogy megtalálnak :( pl. munkahelyrpl, múltkor szimplán bementem egy boltba és bejelölt az eladó, van aki csak úgy fbookon bejelölt, mert aranyos vagyok képről stb. Utóbbi alkalmakkor már nylítan egyenesen megmondtam, hogy van barátom, de van amikor érdekel az adott illető, szeretnék beszélgetni vele - nem is azért mert tetszik, meg a munkám is olyan, hogy sok új ember vesz körül, és velük is szeretek beszélgetni, megismerni őket.

2018. szept. 20. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén kettes vagyok: Nézd, az a "baj", hogy nyitott vagy rá:) Egy jó kapcsolatban ez csak felszínesen, haverság szintjén működik. Szóval Neked kell eldöntened, hogy melyik irány a jó számodra; de az én megérzésem a szavaidból az, hogy inkább keresed az új lehetőségeket. Ne hazudj magadnak, mert az a legrosszabb, ha hitegeted magad. Bár, - mivel kiírtad a kérdést -; benned is felmerült a kétely, szóval nem vádollak ilyennel; csak jótanácsként írtam:)
2018. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 patterson válasza:
amig csak beszélgetsz,semmi baj,ha már talizol is,az a kezdet,onnan lehet bármi...ennyi
2018. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!