Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan nők /férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők /férfiak akik minden lelkiismeret furdalás nélkül nyomulnak olyanra is aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Vajon miért teszik? miért nem tartják tiszteletben a kapcsolatot? Mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni?

Más hogy rendezi le ezt a helyzetet felnőtt módjára?



2018. nov. 25. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Bőven vannak. Egyébként ez téged miért zavar?

A párodnak kell helytállni, nem az összes többi idegennek.


Nálam is próbálkoznak pasik, akik nem hogy tudják, hogy kapcsolatban vagyok, de ráadásul 1-2-nek magának is van párja van. Szerintem ez nagyobb gáz. Mégsem érdekel túlzottan, mert ő dolga mit csinál. Nem ezen múlik, hogy megcsalom-e a párom. Az rajtam múlik. Ennél fogva, ha a párodra irányul a kérdés, akkor majd ő kezeli és le is rendezi, mivel gondolom felnőtt ember és képes rá.

2018. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy vannak, pl. egy csomó olyan eset van, ahol szimplán azért nyomulnak, mert nem is tudják, hogy a másik kapcsolatban van. 😎
2018. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek.

Önzőek. Csak a maguk javát figyelik és nem törődnek azzal, hogy egy család (másik házastárs, gyerekek, rokonok) életét keserítik meg az ilyen viselkedésükkel.

Elítélem őket.

F.

2018. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Jelen és ez talán gond? Nekem nem gond.

Természetesen, nem bunkón és nem erőszakosan.

2018. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2018. nov. 25. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyomulhat bárki. Aki kapcsolatban van, az kell ellenálljon, és ha szereti a párját ellen is áll. Neked semmi dolgod velük.
2018. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Biztos van ilyen.Ha sokáig nyomul,valszeg a foglalt fél nem rázta le eléggé,vagy nem is akarta?! Nem rájuk kellene kiakadni,ha szingli,azt tesz amit akar
2018. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem is házas nőre nyomult.A csaj ferje tudta meg hamarabb, aztán én.Beadtuk a válást.Két ilyen gerinctelen gerlice megérdemli egymást.2 év után öröm nézni, hogy kaparnának vissza.Nem vagyok kárörvendő ember, de vártam az elégtétwlt a sok fájdalomért.
2018. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!