Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez ma mennyire elfogadott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ma mennyire elfogadott? Megol a lelkiismeret

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a kollegám 50 éves. Hihetetlen kémia volt köztünk már régóta és viszonyunk lett. Felesége van, akivel rossz a házasságuk. Úgy érzem kezdünk egymásba szeretni. Mit tegyek? Hiszen tudom, hogy nem biztos, hogy elhagyná miattam a feleségét és közel 30 év van közöttünk.

#megcsalás #viszony #korkulönbdég
2018. márc. 25. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Igazából teljesen elfogadottnak kéne lenni, de sajnos nem az. Lehet, hogy ezzel a kis akcióddal megmentetted a kolléga házasságát. Többre ne számíts, gyerek vagy hozzá képest.
2018. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd a fenébe.


Vagy az lesz, amit az első mond, és jön egy nagy beszélgetés köztük, majd újrakezdik. Az is lehet, hogy szétmegy ugyan a család, de a férfiban mindig is benne lesz, hogy te tetted tönkre a családját, miattad utálják meg a gyerekei is, stb.


Ráadásul ő már sokat élt, megvolt eljegyzés, esküvő, gyerek, minden. Őt biztosan nem érdeklik annyira ezek a dolgok, mint téged, szóval inkább keress korban hozzád illőt.


22/N

2018. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Off: 26 évesen sem tudom egyáltalán elképzelni sem, hogy hogyan tudnék vonzódni egy szinte apámkorabeli emberhez.


Amúgy ahogy az előttem szólók is írják, vagy adsz egy lökést, hogy rendezzék a kapcsolatukat, vagy évekig szerető státuszban ragadsz, ha elég ügyes a pali, vagy nagy balhé lesz, elhagyja a családját.


De kérdem én, belekalkuláltad, hogy alig 10 év és megroggyan? És te még mindig nem leszel akkor 35...

2018. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Vagy ha már annyira tönkremegy a házassága, hogy már lválnak, és nem érdekli őt se mit mondanak, és szerelmes is beléd, akkor felvállal és összejöttök. De erre tényleg kicsi az esély. De nem 0! 😀
2018. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy házas, mégis belementél. Nem vagyok én senki, hogy ítélkezzek feletted, de azt tudnod kell, hogy minden döntésünknek következménye (aldasa vagy átka) van, és már most érzed a lelkiismeret-furdalással az előszelét. Kérdés az, hogy ér-e ennyit egy fizikai vonzalom?! A korkülönbségről már nem is beszélve...
2018. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig kérdéses, hogy ha valaki szeretői státuszból lép "barátnővé" hogy tud utána bízni a partnerében...hiszen pontosan tudja, hogy az előzőt veled csalta.


A másik a korkülönbség dolog. Lehet romantika terén nincs gond, de ha racionálisan gondolkodol teljesen már élethelyzetben vagytok. Mire te pár év múlva családot szeretnél alapítani ő már jó eséllyel nem tud/nem akar. És igen mikor te még erőd teljében leszel 35 évesen ő már nyugdíjas lesz, és lehet bármennyire fiatalos az igények (nem csakszexuális) már mások lesznek...


A család dolog plusz egy olyan amibe szerintem nem érdemes belefolyni. Bármi is lesz te csak rosszul jöhetsz ki a dologból.


Tudom szerelem meg minden, de érdemes néha józan fejjel gondolkodni.

2018. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Aki feleseget megcsalja az teged is megcsal majd.

Hutlen ferfi mindig az marad...

Te is megoregszel es teged is lecserel

Erre emlekezz

2018. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog működni. Lehet, hogy jó egy x ideig, de végül te leszel a vesztes. Nem tudod felvenni a harcot egy olyannal, aki nagyobb előnnyel indul mindig a kapcsolatban. A felesége ha olyan, akkor lehet, hogy minden eszközt bevet, hogy vele legyen. Az meg, hogy rossz a házasság nem számít semmit, nekem egyik kolléganőm volt így, aztán mikor lépni kellett volna, akkor elkezdett nyavalyogni, hogy hát ez nem ilyen egyszerű és blabla......, le is építettem, nem működik, nem csak a kor miatt. De egyébként meg mit akarsz egy 50 évestől, de most komolyan? Semmilyen jövőd nem lehetne vele. Ő 10-15 év múlva lehet, hogy kiég, te meg akkor fogod élni a fénykorodat.
2018. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan 23 évesen mit kezdenél egy (nős) 50 évessel? A gyerekei ( ha vannak) kb annyi idősek mint Te. Szerintem a saját korosztályodban nézelődj, jobban jársz.
2018. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha annyira rossz lenne akkor válna, eljönne.

Ha csak együtt élnének akkor is tudna rólad a feleség mert a lakó társak ezt simán megbeszélik.

Ha titkos a viszony akkor te egy kényelmi eszköz vagy.

Valóban csak ennyire tartod magad, hogy egy örömlány legyél?

2018. márc. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!