Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Működhet a nyitott kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van olyan, aki ilyenben él?


Úgy érzem megtaláltam az igazit, akit nem szívesen engednék el, és a megcsalás szóba sem jöhet.


Ne mondjátok, hogy ha tényleg ő lenne az igazi, akkor nem vágynék másra, mindenki vágyik néha újra.


2018. nov. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is eleinte csak csalódva vissza akartam menni fő oldalra, de leírom, hogy a szánakozó csalódottság miatt nem kapsz választ.


Gondolkozz el magadon.


Mintha megállnál az időbe a partnereddel, vagy fixen 1 napot játszanátok újra úgy, hogy nem felejtetted el, hogy az előző 5 évben is ugyanazt élted meg.

Trivial.

2018. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Működhet. Több, mint hat éve élek nyitott kapcsolatban a párommal, ez idő alatt mindkettőnknek voltak "kalandjai". Mivel előre ezt beszéltük meg, nem éreztük árulásnak, de csak azoknak javasolnék ilyen kapcsolatot, akik biztosak abban, hogy nem zavarná őket, vagy nem gondolnák meg magukat a későbbiekben.
2018. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a nyitott kapcsolat alatt nem szeret bele valakibe?


Akivel már kipróbálta a szexet, mert te belementél a nyitott kapcsolatba.

2019. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!