Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincs önbecsülésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbecsülésem?

Figyelt kérdés

30-as nő vagyok, több mint 7 éve párkapcsolatban.


A párom nagy titokban (semmit nem vettem észre!!!) lelki síkon összegabalyodott 8 hónapon át egy külföldön tanuló magyar nővel, és tán kicsit bele is szeretett. Emiatt érthetően nem volt köztük szex, mert több száz kilóméterre voltak egymástól.


Megbocsátottam neki, bár sokkolt az egész.


Viszont észrevettem, hogy a barátnőim azóta elmaradoznak mellőlem.


Megbeszéltem ezt a dolgot velük bizalmasan, kisírtasm, panaszkodtam magam.


Mind a hárman azt mondták, hogy ők a helyemben kiadták volna a párom útját.


Két barátnőm az elmúlt 3 hétben nem keres, ha én keresem őket mindig éppen nem érnek rá, a 3. meg egyenesen megmondta, hogy csalódott bennem.


Ők ezt úgy veszik le, hogy annyira be vagyok sózva, hogy végre férjhez menjek meg a leendő gyerekemnek apja legyen, hogy elnézek mindent és nincs bennem önérzet.


Hát csalódtam bennük, az igazi barát szerintem nem ilyen.


De ők valószínűsítem ebből azt szűrték le, hogy emberileg még sincs bennünk annyi közös és már nem működik a barátság.


Olyan mintha kicsit le is néznének, hogy bennemaradtam a kapcsolatomban.



#baráotok
2018. dec. 3. 14:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%
én elhiszem hogy csalódtak benned és hülyének tartanak hogy kitartasz a pasidnál aki nyilvánvalóan már nem szerelmes beléd
2018. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

De ezt miért mondod? Nem is talákoztak, csak írkáltak egymásnak. Szerintem ez amolyan belevetítős érzelem volt, amikor beleképzelsz a másikba jó dolgokat, egy délibáb.

Én ezt nem tudom igazi megcsalásnak tekinteni, se személyes találozó, se randi, se szexelés, semmi.

Lelkiztek, de még nem is szóban, hanem írásban, még skype-on sem beszéltek.

Ez nem lehetett komoly!

2018. dec. 3. 14:47
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nagyon megterhelő nézni egy barát szenvedését, főleg, ha egyértelmű, hogy semmibe veszik a kapcsolatában.


Másrészt én ítélem el a barátnőidet mert ugye csak a te oldaladat ismerem, lehet van más oka is az elmaradozásnak.


Azt sem tudom, mennyiszer sírtad el a bánatodat nekik, mennyit panaszkodtál, mennyire egyoldalú a barátság stb.


Pl. ha már hetek óta csak te vagy a téma és a téged semmibevevő párod, azt egy idő a legjobb barát sem szeretné folyamatosan hallgatni és ideiglenesen távolságtartó lehet.



Ha ezeket számba vetted és nem látsz jogos okot arra, amiért megszakították veled a kapcsolatot, akkor sem veszítettél semmit.


Nekem is volt barátom, aki egy idő után elkezdett szarni a fejemre. Próbálkoztam egy ideig aztán temettem a barátságot. Egyoldalú barátság nekem nem kell.

2018. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

Másrészt én NEM ítélem el*


Egy fontos nem kimaradt. :)

Én nem tudnám elviselni, ha a párom másba lenne szerelmes. Könnyes szemmel elbúcsúznék tőle, hiába szeretem. Ez olyan, mint a barátság. Ha egyoldalú, semmi értelme.

2018. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Nem érzem azt, hogy traktáltam őket, két vagy három alkalom volt, mikor ez előjött, de mivel nem volt rendes megcsalás, nem lovagoltam rajta.

Ők mondták, illetve az egyik, hogy nekik ez nem tetszik, hogy így kezelem a dolgot.

Hát most robbantsak szét majdnem 10 évet egy ilyenért?

2018. dec. 3. 14:50
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt majd 2 gyerek utan kell, amikor ujra lebukik a kovetkezo csajaval (ugye annyira buta nem vagy meg ennek tetejebe hogy azt hiszed innentol minden szuper lesz?). Veletlen se gondolkozz elore :'D.
2018. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%

Igen, robbantsd szét. 8 hónapos (vagy ki tudja milyen hosszú) viszonya volt a párodnak. Nem csak az a megcsalás, amikor méhig lövik a fehér aranyat, de ez gondolom evidens.


Nem tisztel téged, lebukott (gondolom), nem bánta meg, újra meg fogja tenni stb. stb. annyi sebből vérzik ez a kapcsolat. Biztos találsz ennél jobbat.

2018. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta vagy lebukott? Az a baj ha elnézed neki,akkor máskor is megteszi
2018. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%

Nem azt jelenti, hogy nincs önbecsülésed. Az hogy próbálod megmenteni a kapcsolatodat nem tudom miért elítélendő. Ha a párod is ìgy áll hozzá akkor menni is fog.

Az hogy a barátaid elhúzódnak tőled meg teljesen értelmetlen. Egy igazi barát elmondja hogy hibát követsz el (ha ő úgy látja a helyzetet) De emiatt nem távolodik el tőled

2018. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%

#9 Nem ítélem el, elvégre mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy tudja, pont ez a jó benne.


De itt nem arról van szó, hogy berúgva megcsöcsörészett egy random nőt (ami szintén gáz, de mindegy), hanem 8+ hónapos viszonya volt, ami tuti, csak azért nem egy idegen ágyban végződött, mert lebukott.

2018. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!