Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fura hogy folytatni akarja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hogy folytatni akarja az összejárásunkat az új "kapcsolata" mellett. Te szexeltél már úgy nővel, hogy tudtad egy másik férfi is döngeti? Milyen lenne?

Figyelt kérdés

Augusztusban ismerkedtünk meg Tinderen, viszont 40 km a távolság köztünk, én egy nagyobb városban lakom, ő egy kicsiben, ami majdnem falu. Tetszettünk egymásnak, megvolt a szimpátia és az első találkozó óta összejárunk szexelni. Munka és suli + a távolság miatt 2-3 hetente tudunk találkozni, de akkor mindig egy hétvégi ottalvásra és úgy másfél napra folyamatosan, amiben benne van jó néhány szex is. Emberileg is jól kijövünk, viccelődünk, múltkor néztünk filmet vagy pl voltunk a városban a vásárban, de nem vagyunk szerelmesek. Ha nem találkozunk, akkor össz. heti pár üzenetet váltunk csak. Most mondta, hogy alakul egy kapcsolata ott helyben valakivel, de aztán meg hogy "olyan jó a szex veled és előtte/utána is jó együtt lenni" és erre mondtam, hogy folytathatnánk a dolgot akkor, stb-stb, amibe belement, szóval péntek-szombaton azzal a férfival lesz, de vasárnap találkozunk. Mostanában az életben más dolgokra koncentráltam és tök jó volt, hogy megkaptam a rendszeres intimitást és szexet, amire vágytam, miközben nem kellett egy csomó időt elcseszni a kapcsolat fenntartással vagy csajozással és ezt nem akarom elveszíteni, mert kellemes és nyugodt így az élet.


Milyen az, amikor úgy szexelsz egy nővel, hogy tudod egy másik férfivel is csinálja? Még sosem vettem részt eddig megcsalásban egyik(-másik-harmadik) fél szerepében sem. Olyan férfi írjon, akinek már van ebben tapasztalata, mert az ő véleményükre vagyok kíváncsi.


2018. dec. 7. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Ingyen kva, tok jo :D

Szerintem nem lesz fura, lehet h kozben is dugott massal, csak max nagyon ritkan. Es mivel az nem volt komoly, nem tudtal rola.

2018. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Morálisan nulla emberek...
2018. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Üríteni tartod csak, akkor nem mindegy neked, hogy más is használja?!
2018. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogy milyen? Számíts rá, hogy ha a lába közé kerülsz, akkor ami épp kifolyik belőle nem biztos, hogy az izgalomtól van.
2018. dec. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
És ha talizik másokkal az egyből azt jelenti hogy lefekszenek? Ne legyetek már ennyire ostobák fiúk! Ne magatokból induljatok ki. Szerintem csak szimplán féltékennyé akar tenni, lehet hogy totál belédzúgott közben. Ha akarsz tőle valamit, többet, akkor add ennek jelét is.
2018. dec. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarom a szentet megjátszani, de ez az egyetlen kétség ami felmerült benned? A másik pasasra nem gondolsz egy kicsit se? Nőt találsz még ezret jó szexre, de lelkiismerted csak egy van...
2018. dec. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is úgy van,ahogy az 5-ös mondja
2018. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, ha neked ehhez van gusztusod, hajrá!
2018. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fene tudja, hogy jó lesz-e. Viszont ilyenben benne voltam, hosszú ideig. Jártunk, szexeltünk. A kapcsolat nem volt túl jó, nehezen toleráltuk a másik stílusát. Viszont a szexben annyira egymásra voltunk hangolódva, hogy szexeltünk rengeteget. A kapcsolat gyorsan vèget ért, de szexre összejártunk továbbra is. Olyannyira, hogy kapcsolata lett, mellette megkérdezte szexelhetnénk-e. Amikor Nekem lett kapcsolatom, akkor is kisegített, ha nem volt szex. Mindketten kapcsolatban éltünk, mellettük folyamatosan egymással szexeltünk. Elköltözött másik megyébe, így maradt abba. Szexen kívül semmiben nem stimmeltünk, de abban nagyon.
2018. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne agyalj ilyeneken, ha van ingyen dugás, akkor használd ki.


Egyet ne csinálj, ne szeress bele.

2018. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!