Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lenne a véleményed ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményed ha kiderülne, hogy a férjed megcsal egy 10-20 évvel fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés
Elsősorban negyven felettiekhez szól a kérdés. A fiatalabb nő nem gyerek hanem huszonéves minimum.

2018. dec. 15. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ennél azért több infó kellene
2018. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Szamomra teljesen mindegy lenne hogy fiatalabb v idosebb

ugyanugy kiraknám a szűrét...

Megcsalas az megcsalas mindegy h kivel...

2018. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Szituáció függő. A kapcsolatunk elején semmilyen megcsalást nem toleráltam volna. Most, hogy évekig hozzá se nyúltunk egymáshoz, nem lepődnék meg, megérteném.

Ha pedig ráncos öregasszony leszek, akkor miért csodálkoznék azon, hogy a szép és a fiatal tetszik neki? Szemét dolog a természettől, hogy a nők hamarabb csúnyulnak, a férfinek se jó, a nőnek se. Én megértem a kapuzárásos pasikat.

2018. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Milyen szemèt az élet!

A nok gyereket nevelnek dolgoznak eletuk vegeig

folyamatos stressz!persze h szegenyeken hamarabb meglatszik

A pasik elete fele ennyire sem megterhelo legalabbis a legtobbjenek

Milyen jo h felnevelem a kozos gyerekeinket

dolgozom vezetem a haztartast,egy nonek nem kis munka ez.

Aztan a kedves ferjem nyugodtan mehet egy 20 eves csajhoz berakni a cerkat mert en mar nem vagyok jo no??

Ha meg egy no talalna egy fiatalabb pasit vagy egy masikat mar egy budos k.urva!

hogy is van ez?

2018. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem kötelező velem lennie, ha nem akar, mehet isten hírével.
2018. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Hacsak nem egy olyan macsó típus, aki nem bír a vérével, akkor minden megcsalásnak oka van: valamit nem kap meg otthon szex terén, vagy nincs is szex. Ha csak egyszeri alkalom, akkor volt egy lehetőség (talán némi serkentő szer is) és nem bírt ellenállni. Több infó kellene...
2018. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Tehát azt mondjátok,hogy normális,ha egy férfi abba a kiscsajba lövi a patront,akit 20 éves volt amikor a kiscsaj apukája belelőtte az anyukájába?

Tök normális.

Feszes 20 évesek?

Menj edzőterembe b+és akor 40 felett is feszes lesz a test.

Fura hogy olyat akarnak d-.ugni,akit akkor tolt ki a jóanyja,amikor a srác már javában kupakolt.


Férfiak...kapuzárási pánik szar dolog,de attól még hogy lányod korabelit d-.ugsz,nem leszel menőbb.

Mert lehet hogy te az asszonyt nem látod már szépnek,de lehet hogy egy feszes golyójú nagyfarkú fiatal csődör annak fogja látni.

2018. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy feszes az a húsz éves test, no de mit tud nyújtani az ágyban? Van-e fogalma róla mi az: orgazmus. Testileg nagyon érettek már a mai tinik, de a szexualitás nem csak test.
2018. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!