Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy felejtsem el ha másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ha másfél utcára költözött miután másodszor is megcsal?

Figyelt kérdés
Állítása szerint semmi nincs köztük csak miattam költözött el, de mivel 1x már megcsalt nem tudok neki hinni
2018. dec. 16. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Az nem elég, hogy elköltözött tőled? Aki el akar menni, arra rá kell adni a kabátot. Ha visszanyűglőditek magatokat egy ilyen kapcsolatba, akkor egy idő múlva újra ez lesz.
2018. dec. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Az első megcsalás után ki kellett volna vágni az ajtón.Kutyából nem lesz szalonna. Ezt vésd a fejedbe.
2018. dec. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az en exem az utca tuloldalan lakott, masfel ev alatt egyszer futottam bele.
2018. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

en 100 méterre laktam az extol

3 ev alatt talan 2szer futottam vele ossze

de akkor mar normalis emberek mondjara beszelgettunk

ki hogy van...

2018. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én exem 2 utácra lakik innen, de nem futottam még belé hálistennek. Meg lehet oldani.
2018. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!