Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom 2 éve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom 2 éve. Tudom hogy el kéne hogy engedjem, de hogyan?

Figyelt kérdés
Utálom magam amiért ezt tettem. 7 éve vagyunk együtt. Akkor a kapcsolatunkban volt egy nehezebb időszak, és megtettem. Semmit nem bántam meg annyira ,mint azt ,hogy megcsaltam őt. Még ahhoz is gyáva voltam ,hogy elmondjam neki. Az ex legjobb barátnőm tette akivel összevesztem. Nem hagyott el, de tudom hogy benne meghalt valami. Én próbáltam könyörögni és elmondani hogy nem jelentett semmit de látom hogy ő egy szavam se hiszi. Tudom hogy egy hajszál tartja már csak ezt a kapcsolatot. Látni azt, hogy mennyire megtörtem őt egyre inkább önutálatba csap át bennem. Talán az lenne a legjobb ha elengedném és boldog lehetne valaki mással. De az a kis remény még mindig ott van bennem hogy nem hagyott el, talán van még esély. Nem sajnáltatni szeretném magam. Sőt megérdemlek minden szart. Csaak nem tudom mit tegyek. Elengedjem?
2018. dec. 20. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Meg kellene vele beszélned, hogy ő mit szeretne..


Mármint én arra gondolok, hogy ő boldog-e szeretné-e veled leélni az életét meg ilyesmik.. Figyelj, a leírásod alapján ez kicsit olyan, mintha nem lennétek igazán boldogok csak benne ragadtatok egy kapcsolatban ami szép lassan haldoklik..

2018. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jaja nekem is úgy tűnik, hogy ezen nem fogsz túllépni...és a másik, hogy ez már 2 éve csak haldoklik ahogy 1-es mondja.


Sajnálatból vagy vele.

Az megtörtént és akkor biztos jó volt mert nem léptél volna félre. Szóval hiába bánkódsz teljesen felesleges.

2018. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A megcsalást választani megoldás helyett a nehéz időszakban sosem jó a kapcsolatra nézve. Minden kapcsolatban lesznek nehéz időszakok... :/


Az nem derült ki, hogy mikor tudta meg a barátnődtől a párod a megcsalást, nem sokkal azután vagy friss a dolog? Nekem az is fájna, ha nem tőle tudtam volna meg.


Mindegy,a lényegen nem változtat: ha továbbra is boldogtalannak látod őt, vagy boldogtalanok vagytok ebben a kapcsolatban ( alsó hangon 2 éve már megy ez), akkor tedd meg a szükséges lépést. Igen, enged el őt, ha xar már, és engedd, hogy új életet kezdjen egy normális kapcsolattal. Tedd te is ezt. Fáj persze. De szükségszerű ha nincs változás.

2018. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnálatból vagyok vele. Nagyon szeretem őt.Én vele képzeltem el a közös jövőt. 2 éve volt egy krízis helyzet, (akkor történt) de azt utána megoldottuk és minden jó volt. Mármint nem volt teljesen jó, mert ez a hazugság nyomasztott belülről. De annyi szerettem ,hogy féltem elmondani.A "barátnőm" megtette helyettem. Persze nem őt okolom. Ez teljes mértékben az én hibám.
2018. dec. 20. 12:58
 5/12 A kérdező kommentje:
1 hete tudta meg.
2018. dec. 20. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen csodás minden akkor maradj vele.


De hiába adódik egy kapcsolatban krízis helyzet hiába kerül mély pontra időnként egy kapcsolat, vagy fordul rosszra, ha valóban szeretjük a másikat nem csaljuk meg, mert ha szeretjük a másikat akkor azt a helyzetet megoldjuk megbeszéljük, illetve közösen túljutunk rajta.


Lehet, hogy szereted, de erősen kétlem, hogy olyan módon....


De ez az én véleményem.


2. dolgot tehetsz:

- 1. túllépsz ezen és vele maradsz ha ő is akarja és éltek ahogy éltek.

- 2. elhagyod.

2018. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"1 hete tudta meg."


Nos, akkor nem kell csodálkozni, ha "benne meghalt valami.". Én úgy értelmeztem a kérdésed, hogy 7 éve vagytok együtt és megcsaltad két éve, ami utána ki is derült és azóta már 2 év eltelt úgy, hogy tudja. De ezek szerint most derült ki számára nemrég, hogy mit tettél.


Én megértem, hogy meghalt benne valami és azt is, ha innen nincs visszaút. Gondolj bele, hogy neked milyen érzés lenne, ha 2 évig hazugságban élnél. Nos? ugye nem kellemes?

2018. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem lenne az. Gyűlölöm is magam érte.
2018. dec. 20. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát figyi, ha 1 hete tudja, még túl friss az egédz, hogy bármi következtetést levonj hogy ő hogy dönt. Hagyod kell, gondolja át, mit akar, kit akar, milyen jövőt akar. Meg jogosan fog felvetődni benne, hogy megint krízis lesz, te így "oldod meg"?


Sajnálom, de tényleg nincs mentség arra, amit tettél, pláne, hogy 2 évig hordoztad a titkot magaddal. Legalább tanulj belőle és dolgozz a személyiségeden.


30N

2018. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most tudta csak meg, természetes hogy tombol, gondolom fordított esetben te is ezt tennéd. És nem is csak a megcsalás a bűn, hanem a hazugság is. Adj neki időt, mondd el miért tetted, hogy mennyire bánod, stb. Egyáltalán nem garantálom hogy megbocsájt, de nem esélytelen.


Közeli ismerősöm is került ilyen helyzetbe, ott kb fél évig ölték egymást (nem fizikailag, lelkileg), de végül maradtak, viszont a megcsalt fél talán sosem fog bízni, és mindenkire gyanakszik, aki csak ellenkező nemű ismeri a párját. De a másik tűr, mert tudja hogy hibázott. Viszont azóta mégjobban szeretik egymást.

2018. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!