Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember? Lehet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember? Lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnek hozzátok.

Barátnőm megcsalta a párját, ám nem érez semmit a másik fél iránt.

Bűntudatot sem érez, hisz az ő mondása szerint csak szívességet tett.

Röviden a történet.

Barátnőm meg ismerkedet egy katonával, akivel nagyon jo a baráti viszonyuk, jol elbeszélgetnek stb.. Ám egyik nap átment az illetőhöz, ahol megtörtént a dolog. Miután megbeszélték, hogy csak egyszeri eset volt, mert neki van párja és rettentően szereti őt.

A barátnőm annyit mondot nekem, hogy csak a kíváncsiság vezérelte, igy nem érzi magát bűnösnek. Ti hogy gondoljátok ezt? (esetleg ha valami nem érthető szívesen le írom a teljes sztorit)



2018. dec. 23. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Ettől nem vagy rossz ember, csak szerintem nincs benned tisztelet a másik ember iránt és ez az igazán szomorú.
2018. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Hűtlen típus. Kifogást gyárt, hogy miért nem bűn az, amit tett. Úgy van vele, hogy amiről a másik nem tud, az nem fáj. Lelkiismerete nincs, különben xarul érezné magát.

Döntsd el, hogy szerinted ő minek számít.

2018. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem én követtem el 😊. Bár ha én tettem volna, sajnos nagyobb indokom lenne arra hogy ne érezzek büntudatott 😌
2018. dec. 23. 12:22
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem a párját szereti rettentően, hanem önmagát. Gyáva, jellemtelen nő.
2018. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, nem rossz ember mert életében először megcsalta párját. Sajnos sokáig játszottak az ő érzéseivel, és ahogy ismerem, nem teszi meg megegyszer.
2018. dec. 23. 12:30
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

"És" ez felmentőkörülmény?

Ha minden párja megcsalta volna és a mostani csak teret kért volna, de nem kapja meg és otthagyja akkor még a párja a hibás mert vele régebben ez történt?


Felesleges mentegetni, mint a bizonyítványt magyarázni.

2018. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Izabella220 ***** válasza:
81%
Egy kapcsolatért két ember felel.15 év tapasztalata áll mögöttem.A lelkiismeretet gyakran keverik a kapcsolatban töltött idővel.Lelkiismeretfurdalása csak annak lehet,akinek a szívében ott van még a szeretet,gyengédség.Mivel elég gyakran kitud ez halni a nemtörődömség miatt,jobb lenne ha mindenki különválna.
2018. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez a te véleményed. 😊 Tiszteletben tartom.
2018. dec. 23. 12:52
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Egy rossz kapcsolathoz valóban két ember kell. Egy, aki rosszá teszi, meg egy hülye, aki benne marad és hagyja.

Félrekúrt, jól esett, nem bánja. És most a kapcsolata jobb lett? Nem lett. Heteken belül újra más farkán pörög, mert ez neki "jár", mert neki rossz a kapcsolata.

Akkor lesz csak rossz, ha kiderül, hogy más is megdugta. 😈

Aki ennyire ostoba, az meg is érdemli.

2018. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
"mert neki van párja és rettentően szereti őt" Jaja, ha rettentően szeretné, nem csalta volna meg :D
2018. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!