Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember? Lehet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember? Lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnek hozzátok.

Barátnőm megcsalta a párját, ám nem érez semmit a másik fél iránt.

Bűntudatot sem érez, hisz az ő mondása szerint csak szívességet tett.

Röviden a történet.

Barátnőm meg ismerkedet egy katonával, akivel nagyon jo a baráti viszonyuk, jol elbeszélgetnek stb.. Ám egyik nap átment az illetőhöz, ahol megtörtént a dolog. Miután megbeszélték, hogy csak egyszeri eset volt, mert neki van párja és rettentően szereti őt.

A barátnőm annyit mondot nekem, hogy csak a kíváncsiság vezérelte, igy nem érzi magát bűnösnek. Ti hogy gondoljátok ezt? (esetleg ha valami nem érthető szívesen le írom a teljes sztorit)



2018. dec. 23. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%

én elítélem..mint embert szeretem-tisztelem tovább de nem passzol a közös életről és a szexről alkotott definíciónk..hazudik az ilyen nő, elég nagy tétnél és nem csak a párjának


szóval igen, nekem rossz nő ő

nem érdekelnek a részletek, a kapcsolat nálam egy nő és egy férfi között erős


mondom ezt úgy, hogy akár mindkét férfi helyében lehettem volna

szóval ne, se engem se velem ne csaljon


25F

2018. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Söpredék.
2018. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogadom el a nő indokait!

F.

2018. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

Bánat nő,kukába vele ,az ilyen nem szereti a párját.

Majd pofára esik még majd ez a kapca

2018. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hm örülök annak hogy a válaszolók többsége szépen megfogalmazva válaszol a kérdésemre. Dicséretre méltó.
2018. dec. 23. 14:13
 16/23 anonim ***** válasza:
61%

de miért mondod, hogy ha te feküdtél volna le vele akkor az elnézhetőbb? mert te szingli vagy? csak tipp..


mert ha ugyanúgy van kapcsolatod csak pl te mégtöbb hűtlenséget szenvedtél, nos ilyen esetben nincs több mentséged..


mindig a mi szavunk számít és nem bosszulunk meg másokon régebbi sérelmeket..mert nem..ezzel mintegy elvágjuk a rossz dolgok terjedesét és utánpótlását

2018. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves 16 os komentelő. 😊

Nagyon szívesen meselnék az én kapcsolatomról ha érdekli.Nem nem vagyok Singli.. Még. 😕

2018. dec. 23. 14:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem minden érdekel, csak bátran..
2018. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a bajom, hogy állítólag rettenetesen szereti a párját. A megcsalás homlokegyenest ellent mond ennek. Oké, megcsalta, de legalább ne adja elő ezt a parasztvakítást, hogy nagyon szereti. Annyira nem szereti, mert akkor nem csalta volna meg. Legalább magát és téged ne verjen át, ha már a párját átveri.


30N

2018. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%

Neked nincs életed,hogy az is kiszúrja a szemedet,hogy ki hogyan ítél meg egy ribit ?

Örülj,hogy kapsz választ.

Aki meg szemét,az szemét,nincs mit ezen szépíteni! ;)

2018. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!