Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem, hogy megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy megcsal, de konkrét bizonyítékaim nincsenek, csak sok mindenből az jön le, de mindenre mond valami magyaráztatot akkor te a helyembe elhagynád?

Figyelt kérdés

Szeretem nagyon de a bizalmam felé megtört egy időben. Ennek ellenére folytattunk a kapcsolatot de érzem, hogy tennie kell azért hogy újra bízzak benne. Azt mondja fog is érte tenni.

Viszont lehet már paranoiás vagyok vagy nem tudom de mindig van egy olyan helyzet amiből én azt tudom leszűrni, hogy ez csak azért történhetett így mert megcsalt.

Ő volt mikor ilyenkor bebizonyította hogy tévedek, de van hogy utólag nem tudta és csak mondta hogy nincs igazam, nem csalna meg, stb.


Te a helyemben elhagynád ha konkrét bizonyítékod nincs csak jelek?



2018. dec. 11. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Érzésre senkit nem lehet elítélni. Vagy megcsalt, vagy nem. Konkrétumok nélkül nem lenne fer rágalmazni.

Ha a bizalmad meginogott irányába, azzal csak te tudsz mit kezdeni. Legyőzöd és újra bízol, vagy nem pazaroljátok egymás idejét tovább.

Egyébként kicsit magadba kellene szétnézni. Valamiféle önbizalom hiány állhat a háterében annak, hogy ennyire nem bízol meg benne. Ha megunja faképnél fog hagyni. Ha ő tenné veled ezt, te hogyan reagálnád le, meddig bírnád? Na ezeket és hasonló kérdéseket tegyél fel magadnak:)

2018. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit csinált? Mik a jelek?
2018. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában a női megérzés nem csal!

Én kidobnám,mert úgysem fogsz benne bízni.

2018. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ha elmegy a sarki boltba kenyérért s 5 perccel több ideig állt sorban mint szerinted reális vagy óvszerek potyognak a nadrágjából az más nézet.

Döntsd el mit szeretnél.

Ha azt szeretnéd, hogy magyarázza ki magát s bízhass benne ülj le vele s beszéljétek át. Gondold át mi ami igazán zavar.

Ha viszont benned már elhalt a dolog mert belül érzed bármit tehet te gyanakodni fogsz akkor a kutya megette.

2018. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!