Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek volt már szeretöi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már szeretöi viszonya, volt már hogy összevesztetek makd kibékültetek?

Figyelt kérdés
Mi volt az összeveszés oka,azután miért békültetek ki mégis?
2018. dec. 25. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt, abba akarta hagyni, én nem és az akkori
2018. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
*barátnőmmel a viszony szar volt, szakítani akartam, csak idő kellett, mert több okból nem lehetett akkor épp szakítani.
2018. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Sokaknak van szeretője, sokaknak talán meg is van rá az oka, de ettől ez még nem egy olyan dolog, ami rendben van. Ahelyett, hogy elemezgetnéd a kapcsolatod a szeretőddel, inkább gondolkodj el azon, hogy mi nincsen rendben az életeddel, ami miatt szeretőre van szükséged.
2018. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, konkretan haromszor hagytam el-es haromszor mentem vissza. Nyilvan nalunk is vannak hullamvolgyek, veszekedesek miegyeb-de alapvetoen mindig egyutt maradunk.
2018. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem vesztünk össze. Volt egy eléggé hülye húzása amit én nem toleráltam, Ő pedig nem igyekezett helyrehozni.

Igy aztán nem szakítással, egyszerű nullára futással elváltak útjaink.

Aztán teltek a hónapok és hiányzott. A hülyesége feledésbe merült, a jó emlékek viszont ismét előjöttek bennem. Ráírtam, örömmel vette. Viszont a szeretői kapcsolat nem erős kötelék, tehát ha vége, később ha újrakezdődik már nem lesz olyan fergeteges. Persze ezt lehet,hogy csak én gondolom/érzem Így.

2018. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Öt év alatt kb 3 komolyabb összeveszés volt, én szakítottam. Volt egy közel 3 hónapos szünet is, de azóta is együtt vagyunk. Szerintem mi már nem létezünk egymás nélkül.
2018. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!