Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek volt már szép, ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már szép, ill. kevésbé szép (jóképű) párja: mi volt a két kapcsolatban a lényegi különbség?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy a kevésbé szépnek(jóképűnek) mindig építgetni kellett az önbizalmát, esetleg nem is voltak emiatt gyakoriak a közös programok, nem szeretett nagyon kimozdulni, stb., a szép(jóképű) esetében többet idegeskedtetek, féltékenykedtetek, mivel általában több önbizalmuk van, belevitt titeket olyan dolgokba, amiket korábban sosem próbáltatok, ilyesmi... Vagy netán ezekre a beidegződésekre pont sikerült mindkettőnek rácáfolni? Az ellenkezőjét "hozták", mint amit előzetesen vártatok tőlük?


Milyen alapvető különbségek voltak a kapcsolatok milyenségét tekintve? Negatívumok vs. pozitívumok?



2018. dec. 13. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Nekem volt. Szerintem a kevésbé helyes pasik jobban tudnak szeretni. A nagyon-nagyon helyesnél néha úgy éreztem, hogy mindketten ugyanabba az emberbe vagyunk szerelmesek..

Leegyszerűsítve úgy mondanám, hogy amíg a helyesek engem irigyeltek, hogy milyen mázlista vagyok, addig a csúnyácskábbak saját magukat, mert ilyen cuki csajuk van - és ez a hozzáállás nagyon más tud lenni.

A programoknál is a kevésbé szépfiúkkal voltunk a legfelszabadultabbak, a szépfiúk kicsit nehezen eresztették el magukat, állandóan azt lesték, hogy nem gázok-e közben. Olyan pasim sose volt, akinek nem volt önbizalma, vagy depis lett volna, pedig pár igencsak cifra külsejű is akadt közte. :DD De én a lelkükbe szoktam beleesni, nem a külsőbe.

2018. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ez butaság,nincs összefüggés.
2018. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
a csajok szemében. Voltak igazán s kevésbé szép partnereim. Az első a gimi örökös szépségkirálynője volt, s ez rányomta a bélyegét a későbbi kapcsolataimra. Örökké magával, a külsejével volt elfoglalva, stb. Rájöttem, hogy nem a legszebb csajokat kell keresni, hanem akik a legszebbé teszik az életemet.
2018. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szép nő körül folyamatosan sertepertél tíz-húsz férfi, az átlagos vagy átlag alattiakkal nincs ilyen probléma (kivéve, ha magamutogatóak, meg rîbanckodnak).
2018. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt (nagyon) önbizalomhiányos, (nagyon) gátlásos barátnőm. Tudjátok az a nem az a szép, de bájos kategória. (objektív, nem én mondtam) Borzasztóan sokat motiváltam (ENFP here^^). :) Baromi sokat lelkiztünk és ilyen mentor-tanítvány feeling volt az egész (ami nem lett volna gond, csak nála nem alakultak ki olyan erős érzelmek mint nálam). Nagyon hálás volt és sokat segítettem neki, elmondta sokszor. Remélem megtalálja a párját, mert egy nagyon jószívű, kedves és empatikus hölgy és csak jókat tudok róla mondani utólag is. :)


Ennek ellenére sok közös programot szerveztünk, kimozdultunk, csak ő hallgatag volt én meg "pörögtem" helyette is. X)

40F

2018. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!