Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem zavar hogy mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavar hogy mással is szexel? Hogy oldjátok meg a védekezést?

Figyelt kérdés

Szóval, a kérdés olyanoknak szól akik csalnak, vagy akivel csalnak, tehát aki tudja, hogy nem ketten vannak a "kapcsolatban".


Nem zavar titeket maga a tudat, hogy mással is lefekszik a partnered? (a férjével, feleségével)


A másik kérdésem, hogy ha nem csak egy két alkalmas dolgok ezek, hanem több hónapig, évig tartó, akkor hogy védekeztek?


Óvszerben szerintem azért nem olyan, de aki otthon óvszer nélkül szexel, az utána már nem mondhatja hogy használjanak azt, és a szeretővel meg gyógyszer pl.

Van olyan aki mindkét emberrel óvszer nélkül szexel?

A harmadik fél ezt hogyan kezeli?


Lehet kicsit kusza a kérdés, de remélem azért értitek mire vagyok kíváncsi.

Írjátok oda a kapcsolatban melyik a ti szerepetek, és a nemetek, köszi!


2018. okt. 25. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
A szerető pont leszarja. Minden napra jut valami ribi neki, mivel erre rendezkedett be. Amíg ki nem derül és valamelyik impotens testépítő pasas szét nem rúgja a tojásait. /diótörő/golyóderbi
2018. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 köszi, de látszik, hogy nem vagy ilyen szituban, tehát a kérdés nem neked szólt, és írtam, hogy hosszú hónapok, évek amire én gondolok, nem arra mikor minden héten más van.
2018. okt. 26. 00:28
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Mi évek óta együtt vagyunk, megszakítással védekezünk. Nekünk ez bevàlt.

A házastárssal hogyan védekezik nem tudom, soha nem kérdeztem. Eleinte nehéz volt elviselni, hogy nem csak én vagyok, most is van, hogy úgy érzem, így nem megy. Viszont az is tény, azóta náluk otthon jelentősen leredukálódott a szex, kb 3 havonta ha van egy. De ehhez kellettek a hosszú évek, mi egyre jobban összeforrtunk,ők meg távolodnak.

2018. okt. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk ilyen nem fordulhatna elő, de egy példát tudok írni az ismeretségi körömből.

Férfi munkatárs volt. Az élettársához rendszeresen jár egy illető, aki pedig házas. A férfi otthon van, másik szobában. Nem fogkalkozik a dologgal, és a kapcsolatukban sem okoz gondot, mert ha valaki ezt nem tudja róluk, normális, boldog párnak látja őket.

A szex köztük is megvan. Védekezni nekik nem kell, mert nem termékeny a nő. Nagyon akartak babát (erről azért van véleményem), de nem lett.

2018. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan tudok olyan párról, ahol úgy bukott le a pasi, hogy van harmadik is, hogy nemi betegséggel fertőzte meg a szeretőt és a feleséget is.
2018. okt. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyformán megszakitassal vedekezem a szeretővel is, ferjjel is.
2018. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira durva olvasni h nem vedekezik senki

Es nem a babara gondolok hanem arra a sok betegsegre amit elkaphattok.

Eletem legnagyobb hibaja h biztam egy ferfiban

2es fel ev együtt

Elkaptam a HPV ferztözest mert megcsalt,nem is egyszer

mar ferjnel vagyok,atestem egy müteten pont 1 eve

Jövöheten megyek egy mintavetelre

Hogy vajon sikerült e a mütet.Ha nem, lehet az eletembe kerül.

Most vagyok a legboldogabb most szeretnenk gyereket

de mindez hatalmas kerdöjel h vajon meggyogyultam e.

Mindez csupan azert mert nem vedekeztem gumival.

Annyi de annyi minden tönkretehet egy eletet.

A gumi se 100 szazalek biztonsag de megis sokmindentöl ved.

Remelem soha senki nem fogja banni azt ahogyan eli a nemi eletet.

Sajnos en is tudok 2 olyan esetröl ahol a szeretö feleseg is elkapott nemi betegseget

söt a szeretö AIDS-es volt amit elkapott a hapsi meg a felesege is.

Nagyon kell vigyazni.

2018. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat pont ilyeneket vàrtam.

Igen, tényleg megdöbbentô hogy mennyien nem védekeznek.

2018. okt. 26. 10:14
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Én ugyan a megcsalt fél/férj vagyok, de én is tudok válaszolni.


A feleségem legalább egy évig titokban csalt, és ők sem védekeztek (csak megszakítással, ami ugye nem védekezés), el is kaptam egy jó kis gombás fertőzést. Ezen sokkal jobban kiakadtam, mint magán a viszonyon. Hát milyen felelőtlenség ez már?! Megfertőzhet engem is mindenféle neki betegséggel, meg akár teherbe is eshet nagyon könnyen. Aztán lehet találgatni, hogy ki az igazi apuka.


Azóta már elváltak útjaink, ő a szeretőjével van együtt. Csak abban reménykedem, hogy hamarabb lezárul a válás, mint hogy egy félresikerült megszakítás miatt teherbe esne. Nem hiányzik, hogy egy kakukkfióka miatt pereskednem kelljen, hogy az igazi apja nevére kerüljön.

2018. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Lassam fél éve van viszonyom egy házas férfival. Megszakítással “védekezünk”. Azt állítja, hogy a feleségével nem szexel..de hát nyilván nem szabad mindent elhinni :) Állítólag nem tart több vasat a tűzben, mégis múltkor mondta, hogy elkapott valamit amit nyilván nem tőlem és mondta, hogy 1 hétig szüneteltessük a szexet. Amióta ez az egy hét letelt azóta csak gumival vagyok vele hajlandó lefeküdni :)
2018. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!