Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, ti miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti miért vagytok szeretők? Miért nem arra törekedtek, hogy valaknek ti legyetek a mindene, és nem csak másodhegedűs?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Lehet nekik is csak a szex kell. Vagy naivak és reménykednek, hogy elhódíthatják, ez szimpla egójáték.
2018. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
mert csak dugni akar,nem érzelmes nyálas romantikát
2018. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom, valahogy belesodródnak a helyzetbe. Általában olyanokkal lehet ezt megcsinálni, akik nem igazán tudják, hogy mit akarnak (nem tisztázták le magukban) és / vagy eléggé befolyásolhatóak. Szerintem.
2018. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
... és még mindig nem érkezett válasz az természet legtökéletesebb alkotásaitól...
2018. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Vannak élethelyzetek, amikor valaki nem akar komoly kapcsolatot, és egy foglalt pasi kisebb eséllyel akaszkodik rá.
2018. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Mert inkább vagyok őnála másodhegedűs, mint egy kevésbé jó pasié. És mert a szememben mindenki kevésbé jó pasi nála, mert belé vagyok zúgva. + Ráérek még, nem akarok családot most
2018. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Fish1 ***** válasza:
37%
Vagy mert valaki kapcsolatfüggő és mindenáron kapcsolatot akar, csak legyen már valaki.
2018. nov. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Egy szeretői kapcsolat nem minden esetben csak szexről szól.

Nem vagyok kapcsolatfüggő, vannak már gyerekeim, meg úgy kb amiket itt felhoztatok, semmi nem állja meg a helyét.

Szeretjük egymást, bármilyen hihetetlen. Sokat vagyunk együtt, sok közös dolgot csinálunk. Sokkal többet, mint mások házasságban. Inkább vagyok vele, élek így, mint hogy megint kínlódjak valami hulyével, idiótával, csak azért, mert az független. Kevés a normális pasi.

2018. nov. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
8asnak ! A szeretőd se biztos,hogy normális,csakhát nem éltek együtt és még nem ismerted ki.
2018. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen mindegy milyen, a vele töltött időben jó vele gondolom. A házasságban milyen, az meg kit érdekel.


Azzal érték egyet, aki azt mondta, jobb így, mi T egy függetlennel, akivel meg nem jó. Nekem is volt most három független udvarlóm. Egyik se köt le, nem nevettet meg, nem tudom megkívánni. Akkor minek legyek olyannal?

2018. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!