Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon igazam van? Vagy paranoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazam van? Vagy paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

ÉN egy fura és (számotokra biztosan nevetséges :) ) de számomra igen bántó kérdéssel fordulok hozzátok.


Párommal 10hónapja vagyunk együtt, és a kapcsolatunk előtt neki volt egy3éves kapcsija, ahol együtt is lakott a nővel. De szakítottak,mert túl idős volt hozzá a csaj, plusz párom gyanúja szerint a csajnak akkor is megvolt már a jelenlegi pasija.


Nos, ez a nő a párom munkahelyével szemben melózik egy közértben. A csaj új pasija,pedig a párom kollégája.

Érthető tehát,hogy itt senki sem kedvel senkit.

Én meg ugye féltékeny is vagyok,hogy vajon a pasim bejár-e az exéhez...

Ő azt mondja,hogy NEM járt be amióta szakítottak, nem is beszélnek, még közösségin sem. És párom azt kéri,hogy bízzak benne.


Múltkor bementem a közértbe bent volt az ex is meg a pasija is...na ott dumáltak, célozgattak, elmeséltem a páromnak, mondta hogy szemetek, ne foglalkozzunk velük.

Tiltólistára tettük őket közösségin is.


De a pasi haverkodik a párommal,mivel a pasim vett egy új telót és a srác segít neki kezelni stb.


De én attól félek,hogy ugye a pasival elvan...és mi lesz ha visszamegy az exéhez,vagy bemegy vásárolni és haverkodik az exével is...szóval értitek.

Mert ha az exe pasijával beszélget,akkor onnan már csak pár lépés... :(


És nagyon félek. A megcsalás és az exhez visszakuncsorgás a legnagyobb félelmem :(


Mondtam a páromnak,azt mondta biizak benne


2015. aug. 28. 10:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

sZÓVAL, az oké,hogy a pasi ugye kollégája a páromnak...és persze jófej hogy segít a páromnak a teelfon haszbálatban, főleg hogy neki is olyanja van....

DE

2015. aug. 28. 11:02
 2/12 A kérdező kommentje:

DE az zavar,hogy mi lesz ha a párom ezáltal jóban lesz az exével is, és majd elkezd bejárogatni hozzá, aztán szépen "felújítják" a régi ismeretségüket...


Nálam az exxel való barátkozás TABU!

Én sem csinálom, plusz engem 2x csaltak meg azelőtt exxel, szóval rettegek ettől!


Párom szerint a SEMMITŐL félek,mert attól hogy a pasival vált 2mondatot bent a munkahelyen, attól még nem fog bejárogatni a volt csajához. És azt mondja bízzak benne végre, mert lassan 1éve járunk és sosem vezetett meg engem.


DE ez a kiszolgáltatottság érzés (hogy ugye a páromban megkell bíznom( nagyon nehéz nekem-..



Ezen kattogok, és félek.... hogy mi lesz..ha,....

2015. aug. 28. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Túl sokat agyalsz.

Ha már nem tudsz vele leállni, akkor gondold tovább: a párod haverkodik az ő párjával. Miért nyúlná le a haver nőjét?

2015. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy, 12? Mert úgy viselkedsz!


28N

2015. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De a påromat sem értem, eddig utälta a csåvot...mostmeg jopofiznak.


Meg zavar az is,hogy kb1honapjabeszolt a csavo is meg az ex is nekem a boltban..es a pasim minek haverkodik olyannal aki engem. ,,bant,,???

Olyan árulonak érzem a sajat paeim

2015. aug. 28. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Kesz ovoda...
2015. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jezusom, te komolyan beteg vagy.


El akarod taszitani magadtol a pasid? El akarod erni, hogy valaki ujat keressen (mert hidd el elobb talal valaki mast, mint hogy menne vissza egy nem mukodo kapcsolatba, mar ha nem teljesen ostoba emberrol beszelunk)? Mert ha igen, akkor folytasd csak az idiota kombinalast, jo uton vagy afele, hogy tonkretedd a kapcsolatod.


Ha meg szeretnel boldog lenni, es a pasiddal maaradni, akkor baromi surgosen allj le a hulyeseggel. Meg ha be is jarna hozza a boltba es normalis viszonyt apolnanak, az sem jelent SEMMIT. csak annyitr, hogy ket felnott ember akinek mar nincs koze egymashoz, kepes civilizalt modon egymas kozeleben lenni. Tragedia, komolyan.


Ilyen feltekenykedo, kombinalo, mindenbe megcsalast belemagyarazo baratom lenne (no vagyok, ezert nem csajom), reg nem lenne a baratom. Semelyik epeszu ember ezt nem fogja elturni hosszu tavon.

2015. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
PARANOIA!
2015. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Uristen, te még durvább vagy nálam, pedig én sem vagyok piskóta, ami, a féltékenységet illeti :D


Megtudom érteni a félelmed... a megcsalás, meg az exhez való visszakuncsorgást. DE. Bizalom a kapcsolat alapja. HA nincs okod benne meg NEM bizni, merthogy korábban nem adott rá okot, akkor nem értem a félelmed. Ha meg volt olyan amivel megrenditette a bizalmad, akkor érthető , hogy nem bizol benne.

2015. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én gáz vagyok, DE a pasim sem piskóta,hogy azzal a férfival barátlozik, akivel anno felszarvazta az exnője....
2015. aug. 28. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!