Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi párom az őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párom az őrült pszichopata exbarátomnak dogozik, vagy paranoiás vagyok?!

Figyelt kérdés

Az exem még mindig szerelmes belém, amúgy üzletember, és elég őrült - anno úgy intézte a dolgait, hogy mindenkit lefizetett... ha nem ment, kirúgatta, és a saját emberét rakta oda (hivatalokban és a konkurenciánál).


Miután szakítottunk, nekem is lett olyan munkatársam, aki azért dolgozott velem, hogy figyeljen (és új postásunk is ezért lett).


A lényeg, hogy a jelenlegi párommal eladtunk pár felesleges cuccot netes aukciós oldalon (illetve ő adta el, ő adta át a vevőknek).

Ma az utcán szembe jött az exem (nem szoktunk összefutni, mert 40 km-re lakik), vele volt a barátnője, és a barátnőjén az én pulcsim volt, amit pár hete eladtunk!


Rákérdeztem: "Ez az én pulcsim?

Erre közölte: "A nadrág is, a barátod adta, nekem dolgozik, én fizetem az egyetemét!"


Ezen eléggé kiakadtam, és rossz érzésem van, nem igazán tudom eldönteni, hogy tönkre akarja-e tenni a kapcsolatunkat, vagy az igazat mondta :(


2018. okt. 29. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Arra még nem gondoltál, hogy a barátod csak azért van veled, mert az exed erre bérelte fel?
2018. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De, pont erre gondoltam... könnyebb úgy kezdeni, mint félúton egy vadidegent lefizetni (főleg, ha szerelmes beléd, nem fog sikerülni).
2018. okt. 29. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha én egy őrült pszichopata lennék (az is vagyok, szerencséd van), akkor azt csinálnám amit az egyes pontban leírtam és még az is a terv része lenne, hogy a barátodnak el kell hagynia téged egy másik nőért.
2018. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül, HA az a cél, hogy ne legyen komoly párkapcsolatom...


Ideje lesz nyomozni a jelenlegi párom után - hogy én ezt mennyire utálom.

2018. okt. 29. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, úgy fog kinézni, hogy a barátod szakít veled és amikor megtört leszel a bánattól, akkor az exed megint bepróbálozik nálad. És addig is legalább olyan ember kezében vagy, aki hajlandó átadni a helyet. Ez így jó. De az is lehet, hogy csak gyűlöl téged és ki akar veled tolni.
2018. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paranoia. Ilyen a Barátok köztben is túlzás lenne.
2018. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Persze, még a postás se véletlen...

És annak ugyan mi értelme, aki dolgozik nem is találkozik a postással. A levelekre kíváncsi? Mennyi a havi gázszámlád?

2018. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A postást is az exed intézte? Jaj ne már. Nálam itt elszakadt a hitelessége a dolognak...
2018. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihető...full tele van, az új csaját meg a te levetett gönceidben járatja...aha...Mesélj még!
2018. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
🤔 Honnan tudod, hogy most nem ő válaszol, vagy nem az általa felbérelt emberek?
2018. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!