Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg szeret a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret a párom?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, viszonylag távol éltünk egymástól. Megbeszéltük, hogy heti egyszer elutazom hozzá. Évekig így is volt, hihetetlenül szerettem, feleséget láttam benne. Aztán egyszer elaludt... Kíváncsiságból belenéztem a laptopjába, s megláttam a dolgokat... Volt egy srác akit tinikora óta szeretett, s a megismerkedésünk utáni héten összefutottak. Csókolóztak, találkoztak párszor, majd annyiban maradt. S ezt majdnem 2 évig titkolta, mert elmondása szerint rájött, hogy engem szeret, s ezért lett vége ennek a másik sráccal. Időközben a párom régi barátnője elmondta nekem az igazat, hogy legjobb tudomása szerint a másik srácnak nem kellett már a párom. S persze hétköznap könnyen megtehette, mert nem láttam, nem tudhattam semmiről. Hatalmas sírás, fogadkozás, hogy ha nem találkozik a másik sráccal akkor örökké benne maradt volna, így viszont már tudja, hogy én vagyok az igazi. Hazudik, vagy lehet ez igaz is? Barátnőjére persze haragszik, de ha a kapcsolatnak vége is lesz, én úgy vagyok vele, legalább a barátnője igaz barátom lett a rosszban, s ő támogat, mert azt mondta a lelke nem bírta már el, hogy látta mennyire szeretem ezt a csajt és hazugságban kell élnem. Mit tegyek?

2019. jan. 3. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

1). A párod barátnőjét vezetheti egy általad nem ismert bosszúvágy is. Ez feltételezés.

2). Amit a laptopjában láttál az viszont valóság. Kérdés, hogy igazat mond-e a párod. Én elhiszem. Elhiszem, hogy volt kapcsolata, de már vége. Ez lehet feltételezés is...

Ám, tudod mit? Te magad győződj meg a párod hűségéről! Viszont arra jószándékkal figyelmeztetlek, nehogy úgy kutass utána, hogy eleve hűtlennek akarod őt kimutatni, mert akkor biztos, hogy hűtlen lesz. Higgy neki, hogy most már csak téged szeret!

F.

2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet igaz.
2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nézd az ő szemszögéből: neten megismerkedik egy pasival, aki szimpatikus meg minden, de addig jó, ha egyszer látta (vagy még annyiszor sem akkor), fogalma sincs, mi lesz belőle, ad neki egy esélyt. Időközben felbukkan egy fiatalkori szerelme, nem tud ellenállni a kíváncsiságának, találkoznak, elcsattan egy csók, még egy-kétszer összefutnak, de nem az igazi, és közben a neten megismert pasival egyre jobban alakul, egyre komolyabban veszi a dolgot ő is, hát inkább hanyagolja ifjúkori szerelmét. Azóta semmi sem történt, ha ez még a megismerkedésetek után nem sokkal történt, amíg még igazából nem volt tisztázott, ki mit akar a másiktól, mennyire kell komolyan venni ezt az ismerkedést, lesz-e még belőle valami, addig szerintem nem tartozik elszámolással neked.

Az, hogy 2 év után a barátnője keveri a kakát nektek, az nekem önmagában gyanús lehet, most nem azért, de kinek hinnél inkább a párodnak vagy az ő barátnőjének, akit közel sem ismersz olyan jól, nem tudhatod, mi a mögöttes szándéka? Miért most jött elő ezzel?

Ha azóta, hogy ténylegesen együtt vagytok, nem történt semmi ezzel a fiatalkori szerelmével, akkor szerintem megbízhatsz a barátnődben.

2019. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezt mi honnan tudhatnánk?

Volt egy ilyen affér a kapcsolatotok kezdeti szakaszában..., oké, viszont azt írod, a feleséget láttad benne, akkor a többi minden más a kuka?

2019. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A hazugságai zavarnak a legjobban. Az, hogy megalázó módon terel, mindig máshogyan adja elő, s nem érzem rajta, hogy megbízható lenne. Ez után minden üzenetbe belenéztem, más pasikkal is talalkozott, úgy, hogy velem videotelefonált, s mondta, mennie kell. Persze utólag összeraktam a dátumok alapján: randizni ment. Aztán a baratnője elküldte a neki írt üzenetet:" a pasimmal órák óta beszélek s egy mosoly sem hagyta el a számat, írt a másik srác, azóta folyamatos mosoly". Vagy "a másik srác álmaim pasija, a pasim meg intelligens mindent tudó". A barátnője nem kavar, én kértem meg erre, s már nem bírta nézni azt, hogy szenvedek.
2019. jan. 3. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ügy megoldva hűtlen nő gratulálok
2019. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Kezdesz egy sztorival utána meg ideömlesztesz még 5x annyit.


Úgy nehéz véleményt formálni, hogy folyamatosan változik a történet.


De végül is neked kell eldöntened, mit tegyél de ilyen hézagos előadásmóddal tiszta véleményeket is nehezen fogsz kapni.

2019. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen mert olyan sok minden történt, sok veszekedés, zaklatottság, hogy nehéz összeszedni egy írásba az egészet. Közben beszéltem a sráccal, szégyen nem szégyen ráírtam. Azt mondja neki nem mondta a párom, hogy van valakije, ő meg csak fűzte az agyát mint minden más csajnak... Párom meg hozzám vágta: mellette legalább felvehettem a magassarkú cipőt, mert ő magasabb... Szerintem ennek annyi.
2019. jan. 3. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Most akkor egy másik férfi volt ebben a történetben vagy több?

Ha több, akkor az bizonyítottan több?

Ha igen, akkor a kapcsolatotok melyik szakaszában?

2019. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem melegedtél te túlságosan össze ezzel a barátnővel? Nekem úgy tünik...most meg az indokot keresed, hogy mindenáron hibát találj a mostani barátnődben.
2019. jan. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!