Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet esélyem? 4 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem? 4 év után szakítottunk. A Párom azt mondta, hogy már egy ideje nem szerelmes, viszont szeret és nem ezzel volt a baj, csak ami nem működik, ne erőltessük. Sokat vitáztunk, martuk egymást.

Figyelt kérdés
Szerinte mindketten megváltoztunk, így mindketten hibáztunk, de Ő már belefáradt és nem lát esélyt. Vajon, ha megérzi a hiányomat és eltűnök egy időre, lehet még esélyem annak ellenére, hogy elmúlt a szerelem? (Ennyi idő után szerintem mindenkinél elmúlik. )

2018. nov. 28. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem ertesz?? Mit nem ertesz azon hogy NE EROLTESSETEK??
2018. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Normális esetben,ha két fél szereti még mindig egymást,az egyik eltűnik,a másiknak hiányozni fog.De ha már nem szeret,mindegy hogy eltűnsz,vagy látótérben maradsz,nem fogod izgatni.Az én esetem pl. egy variációja ennek.Azért nem tudjuk egymást elfelejteni,mert látótérben maradtunk.Pedig nincsenek hú de nagy love érzések legalábbis részemről,mégis olyan érzetet kelt az egész,mintha nem tudnánk elszakadni,egyszer beszélünk,egyszer nem.
2018. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Én is 4 éve vesztettem el az első szerelmemet. Nem maradt meg mellettem. Bár mi nem is beszélünk. Sosem tudtam túl tenni magam rajta. Nem is keresek igazából senkit, még őt sem.

Idén megkeresett 3 és fél évvel a szakítás után, barátkozni akart, mondta, hogy gondolt rám az évek alatt, meg csalni akart dolgozni oda, ahol akkor még ott volt.

Nemet mondtam és le is tiltottam. Igazából meg volt az okom rá miért.

De viszont ezzel fel kavart nagyon újra.

Mert én szerintem még mindig szeretem valahol.

Egyet nem értek: volt neki egy pasija, akivel megcsalt valakit, aztán azt is megcsalta akivel csalt.. de most ez nem is lényeges.

A történet középső tagját felkerestem a szakításuk után kíváncsiságból.

Mesélte a srác, hogy voltak kifakadásai, amikor random sírt dolgokon. Pl, hogy meghalt az anyukája és hogy hiányzik neki. Illetve hogy hiányzik neki az első pasija, aki sokat tett érte, illetve ő a leghosszabb kapcsolata. Na most ha nem tagad le mai napig, akkor is én voltam a leghosszabb neki.

Szóval nem értem, hogy mire jó ez.

Mikor felajánlottam volna, hogy jöjjön ide lakni, mert mondta a pasijának, hogy szemét egy kissé, mert nem lesz hova mennie, akkor ajánlottam amit írtam előbb.

Azt mondta, hogy biztos hogy nem.


Mire jó ez a makacsság, mire jó ez a női gőg? Miért csinálják sokan azt amit? Mert ezek szerint ő sem tudott elfelejteni teljesen. Az más tészta, hogy lekúratta magát a fél várossal.

2018. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

miért tepersz, ha ő már nem akarja?


legalább korrekt volt, nem megcsalt, hanem kimondta, hogy nem tud ebben tovább bennemaradni.


ezért én becsülöm, mert sokan maradnak a kakiban, akkor is, ha már semmi nem okés, mert kapcsolatfüggők, vagy lusták, kényelmesek váltani, helyette inkább megcsalnak.


magadat alázod meg, ha futsz utána.


igen, sokaknál elmúlik a szerelem a 4. évre, de nem általánosíthatsz, vannak, akik utána is együtt tudnak élni a párjukkal, és vannak, akik rádöbbennek, hogy nem tudnak.


ezért nem hibáztatható senki.

2018. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam, hogy erdemes lenne kuzdeni erte, mert szinte vegig mindig O volt az, aki hajtott es mindig O volt a ragaszkodobb es szerelmesebb. Sosem kuzdott erte senki igazan. Megerdemelne, bar valoszinu mar elkestem ezzel... Az, hogy elmult a szerelem, elvileg nem okozott problemat, mert mindketten szerettuk/szeretjuk (legalabb is ezt mondta) a masikat, inkabb a sok stressz, veszekedes, amit en atmenetinek eltem meg (sokat dolgozott, par hete koltoztunk alberletbe, teljesen le volt terhelve). Tehat szeretett, vonzodott meg hozzam... Csak, nem mukodott valami. En ugy gondolom, hogy ami egyszer mukodott, helyrehozhato. Talan ido kell egymas nelkul, gondolkozni... De hat O teljesen eselytelennek latja. Pedig legjobb baratok voltunk, nagyon kozeli, intim kapcsolatban alltunk egymassal, sokat viccelodtunk, mindent elmondtunk a masiknak, de a vegefele elhidegultunk (sajnos foleg en). Nem ugy kivantam, nem ereztem mar a szerelmet, elutasito lettem, probalkoztam azert a magam modjan, de Neki nem volt eleg. Mindketten valtoztunk, nem jol reagaltunk a masiknak... O ugy latja, hogy jelenleg bekeben elvalhatnank, de kesobb lehet megutalnank egymast, ha folytatnak es ismet nem valtozna semmi. Es elvileg engem tart szem elott, ugy latja, hogy mellette boldogtalan voltam. Azt mondta, hogy rettenetes belegondolnia abba, hogy massal legyek, de ha boldog lennek, orulne. Ettol fuggetlenul, hogy en sem ereztem a szerelmet meg az eros vonzalmat, mint regen, nagyon hianyzik, rettentoen. Szerettem Vele lenni, hozzabujni, az illatat. Nagyon banom. Ha ennyire faj, talan megis szerelmes voltam meg? Nem ertem. Bar visszamehetnek az idoben...
2018. nov. 28. 01:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az nem törvényszerű hogy 4 év után elmúlik a szerelem. Persze semmi nem tart örökké de minden ember más.

Nekem az a véleményem ha valami nem nem működik azok után hogy többször is megpróbáltátok helyrehozni, dolgozni rajta akkor tényleg nem kell erőltetni. Nyilván nehéz egy ilyen kapcsolatból kilépni de lehet hogy jobban jártok ha most barátokként váltok el mint később úgy hogy utáljátok egymást.

Plusz ha ő nem akarja akkor nem érdemes ráerőltetni.

2018. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!