Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szoktatok arra személyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok arra személyre gondolni akivel megcsaltátok a házastársatokat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Igen.Vissza szeretnem kapni.De akkor elvesztenem a gyerekeimet.Nalad mi a helyzet kerdezö?Vege lett?
2019. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Néha-néha előfordul
2019. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Igen, sokszor gondolok rá. Nem hagyja elfelejteni magát.
2019. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Én még nem voltam házas, de léptem már félre, ráadásul pont azért, mert a párommal nem jutottunk el odáig, hogy elvegye a szüzességem, szóval nekem a másik srác volt az első. Nem voltunk szerelmesek egymásba (konkrétan egyik sráccal sem, ha így nézzük), de ez általában akkor is egy meghatározó élmény az ember életében, úgyhogy néha eszembe jut.


Viszont azóta új kapcsolatom van, ebben pedig eddig még nem léptem félre.

2019. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Sokszor gondolok rá, De nem érzek semmit.
2019. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!