Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van aki csak emailen kommuniká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csak emailen kommunikál a szeretőjével?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Hivogatni akarod,amikor otthon van az illeto a felesegevel? Te csakegy hasznalati targy vagy. Nincs jogod hivogatni.
2019. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen. Gyanakszol a párodra?
2019. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerető... Úgy érzem megcsal a férjem. Csak nem tudok rájönni hogyan tarthatják a kapcsolatot. Nem dugdossa a telefont bármikor megnèzhetem, de mikor éjszakás (nem minden alkalommal) olyan mintha lenne vele valaki. Olyankor ha beszélünk telefonon olyan fura, meg néha mintha másnak suttogna, amit nyilván nem értek tisztán és ő azt mondja én vagyok a hülye és bekèpzelem.
2019. jan. 10. 22:54
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Azok elég nagy buták, akik messengeren vagy a telefonjukon keresztül tartják a kapcsolatot vele, hiszen ott elképesztő nagy a lebukás kockázata.


Az email jó megoldás, hiszen kicsit már ki is ment a divatból, úgy alapból senki nem gondolna rá hogy ott kell kutakodni.

2019. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Hat lehet. Emailen is lehet kapcsolatot tartani. Siman lehet ugyis kapcsolatot tartani.


Nekem van ilyen baratom. Emailezunk,bar mi sose nyulunk egymashoz,mer o huseges. Mindenaron. En meg mar nem probalkozok,mert ah megismertem,rajottem,h semmikepp se akarok egyuttelni vagy jarni ilyen emberrel. Talalkozni szoktunk es beszelgetunk. Szoval nala pl nem lenne jogos az egesz. Bar en nem szolok egy szot se,ha epp telefonal. Nem akarok bekavarni. Igazsagtalan lenne.


En pl nem hallok sose suttogast,ha felhivom az elettarsam munkaban.


Nezd meg az otthoni viselkedeset veled! Szamontadtja az unnepnapokat es vesz ajandekot neked? Kedves veled? Csinaltok kettesben programokat? Otthon jol megvagytok? Ha minden jo ,akkor nem valoszinu,h csal. Lehet egy ferfi baratja vagy no baratja. Figyel rad,ha beszelsz hozzatelon? Otthon? Lenezoen viselkedik veled? Kihasznal?


Valas elott meg azert nezd meg a tobbi korulmenyt is.


N/36

2019. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

lehet

velem is így csinálta, főleg mail kontakt, ill. facebook, de nem jelöltük be egymást ismerősnek, így is tudtunk csetelni és beszélni is.

2019. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

kamu gmail, hangouts ki-be lépés

vagy simán email küldés, esetleg direkt olyan oldal inkognitó ablakban


de ne láss rémeket

2019. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
Mi a volt szeretőmmel konkrétan egész nap percenként messengeren tartottunk a kapcsolatot! Volt, hogy a találkozásnál azon “nevettünk”, hogy még akkor is irkálunk amikor a férj-feleség ott ül mellettünk a kanapén. De szerelmesek voltunk, ez nem is kérdés. Meg voltunk veszve, semmi nem érdekelt minket.
2019. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, miérrt ne lehetne?
2019. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Igen, mi is így kommunikálunk. Semmilyen közösségben nem ismerősöm, csak egy csatornát használunk cseteléshez ahol megbeszéljük a randit meg egyéb dolgokat. Alapból le van tiltva így ha bármit ír nem kapom meg. Ha jöhet az üzenet akkor a tiltást feloldom, ő is akkor oldja fel ha szabad csetelnünk. A végén mindig törlünk mindent és újra tiltás.

Bárki bármikor belenézhet, nem fog látni semmit.

2019. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!