Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt nem csak testileg hanem Érzelmileg is azt monta hogy szeret de már nics meg a vonzodás mint régen 10 éve vagyunk házasok és van két szép gyerekünk . Hogyantudnám helyre hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Azt monta megprobál ujra vonzodni hozzám de nem sok változást érzek a közeledésében.ezek után is én még nagyon szeretem és kivánom a feleségem mit tegyek hogy ne szakadjon szét a család?

2019. jan. 12. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Menjetek el párterápiára,ott kiderülhet mekkora a gond,ha egy szakértő irànyítja a beszèlgetèst,nem megy át szó kiforgatásba,mert van aki helyre teszi.Vagy menjetek el kettesben egy utazásra a gyerekek nèlkül.Próbàld felidézi benne a romantikus törtèneteiteket,legyêl újra mindig olyan àpolt és tetszeni akaró,mint amikor csak randiztatok.Vagy újítsátok meg a fogadalmatokat,egy szép szolid szervezés keretein belül.
2019. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Ennek annyi.
2019. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Első nagyon jókat írt

Próbáld meg újra elcsábítani, vidd randizni, kedveskedj neki.

Minden nap tegyél érte valamit.

2019. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Sztem is annyi ennek.Jókat ír első,de nem vinném páterapeutához.Ilyen hozzáállással csak arra fog rájönni biztosan, hogy mennyire nem akarja ezt folytatni Veled.
2019. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

A párterápia is egy modern kori pénzlehúzás. Mi otthagytunk 300EFt-ot, de sz*rt sem ért. Egyszerű a válasz hogy miért nem!


Mert emberek vagyunk, érzelmekkel, múlttal, csalódásokkal, egy kialakult ilyen-olyan képpel a párunkról. Ezt nem lehet művi úton megváltoztatni. Menjünk el randizni? Most komolyan, a két fél között ellentétek feszülnek, de menjenek el egy gyertyafényes randira? Mi végig csináltunk mindent, de belül éreztük, hogy csak egy nagy színjáték az egész.

Meg házi feladatként szexeljünk? Röhejes volt az egész. 3 hónap múlva elhagyva a színpadi előadásokat, ugyanott tartottunk ahol az elején. Teljesen megalázó volt számomra a tudat, hogy a feleségem a háta közepére sem kívánt, de adjam elő a romantikus férjet. A gyomrom majd felfordult a tudattól, hogy én amíg kedveskedem, addig a feleségem pedig nem nézett semmibe, nem hogy emberszámba.


Ha valamelyik fél már félrelép, akkor annak a kapcsolatnak annyi. Szörnyű kimondani, de ez tény. Nekem az volt a fő bűnöm, hogy normális szexualitással rendelkezem. A feleségem meg mondhatni asszexuális. Innentől kezdve, mondjuk 3 hónap szexmentesség után már morci voltam, így természetesen én voltam a rossz. Az, hogy 3 hónapig dolgoztam, lakást újítottam fel, bevásároltam, főztem, gyerekkel voltam, másodállásban dolgoztam, hulla fáradt voltam, de ennek ellenére mindig kedveskedtem az sosem számított.


Egyszerűen az van, hogy van akivel nem működik a dolog, eleinte mérgezővé válik a kapcsolat, később iszonyatos személyiség és önértékelés rombolódás jön. Na és ekkor jön a párterapeuta. Vicc az egész, lehet hogy a címlapon jól működik a hollíwood-i sztároknál, bár azok is elvállnak fél év múlva.


Egy új és jól működő kapcsolat, vagy az egyedüllét billenti helyre az embert!

2019. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Izabella220 ***** válasza:
100%
Sajnálatos ez a mai felfogás.Az ember él valakivel 10 vagy több évet,meglesznek a gyerekek,és elkényelmesednek.Odaáldozza az ember a fiatalságát,aztán pofára ejti a párja.Hasonló hrlyzetben vagyok sok a ki nem mondott valós dolgok.Tanítómester ez az èlet és rengeteg meglepetést tartogat még.
2019. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Egy kapcsolat akkor tart elethosszig, ha folyamatosan, mindkét fél dolgozik rajta. Ha közös az akarat, és ez tettekben is megnyilvánul.

Egy ponton túl már nem menthető. Lehet, hogy te mentenéd, kerdező, de ez a másik félen is múlik. Ha már nem lát téged férfiként, akkor hiába a két gyerek.

Nálunk is így volt. Én vagyok a nő. És nem tudott volna már olyat tenni a volt párom, hogy én újra akarjam őt. Pedig emberileg szeretem. De ezt azelőtt kellett volna javítani, mielőtt eljutottunk a végéig.

Meggyőződésem, hogy jobb nekünk is, és a gyerekeknek is, hogy elváltunk. Már csak mérgeztük, bántottuk egymást. Azóta ő is, én is boldog párkapcsolatban élünk.

2019. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kínozzátok egymást ilyen baromságokkal. Persze, ha így érzed, hogy kívánod és megtennél mindent és meg is teheted, akkor egy próbát megér, de ami nem megy...
2019. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat öszintén féltem hogy ijen válaszokat kapok de nekifutok ujra és az elsö tanácsát megprobálom alkalmazni

Remélem sikert aratok vagy legalábbis változást ha nem sikerül legalább tudom hogy én megprobàltam váltosztatni a problémákon.

2019. jan. 12. 11:57
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

add be a valopert azonnal hutlenseg miatt.

ugyanis a megcsalas miatt nem leszel kisemmizve. most meg meg tudsz vele egyezni valoperen igazsagosan. de ha hagyod hogy felejtodjenek a dolgok kesobb elval toled es visz mindent

2019. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!